Array
(
    [id] => zgYSYRNus00
    [title] => lugina-e-ujqerve-kurthi-sezoni-i-ri-n-vizion-plus-2013
)
 
Login

Lugina e Ujqerve Kurthi - SEZONI I RI në VIZION PLUS 2013Lugina e Ujqërve Kurthi zbulon sekrete të reja... Shume enigma te ngritura nje sezon me parë do të marrin përgjigje në vazhdim.... ①Polat bie në priten e Iskenderit, cili do të jetë fati i familjes dhe skuadrës së tij? ②Mes dhimbjes dhe urrejtjes Memati ka vetëm nje rrugë, cila do të jetë ajo? ③Policia arreston Muron, Çeton dhe Yildirim, çdo të ndodhë me pas me ta? Përgjigjen e këtyre pyetjeve por dhe të tjerave do ti zbuloni në sezonin në vazhdim te → Lugina e Ujqërve Kurthi nga e Hëna në të Premte, ora 20:10 në Vizion Plus.
YouTube
People
25-9-2013


View Related Videos

Comments

Related Videos

Lugina e Ujqëve Kurthi - Pollati i shpëton shqiptarët nga burgu sërb

Në pjesën e 210 të këtij seriali, që ishte të enjtën (09.01.2014) në kanalin televiziv turk ATV pothuajse e gjithë pjesa ishte mbi shqiptarët dhe Mitrovicën dhe të vërtetat mes shqiptarëve dhe serbëve poashtu pak a shumë edhe rusëve. Pollati e urdhëron shokun e tij të afërt të ashtuquajtur KARA në serial për të shkuar në Sërbi me afërsi të një pjesë afër kufirit të Kosovës për ti shpëtuar disa shqiptarë nga burgu sërb, pasi që ishin burgosur që kishin vrarë një rus në Mitrovicë për shkaqe se rusi dëshironte t'i merrte minierat me ari shqiptarëve në Kosovë. Dhe nga ajo ngjarje ka filluar kjo nxitje, ku edhe në serial flitet se rusët dhe serbët nuk ua japin shqiptarëve në Kosovë tokën e tyre Mitrovicën që kanë pasuri minierat e arit. Në serial e kanë realizuar shumë të qartë. Kjo video 12minutëshe është përkthyer që ta kuptojmë të gjithë shqiptarët mbështetjen e këtyre në serial që po bëjnë për ne dhe ta vlerësojmë. Unë vazhdimisht do ju sjell video me temë me këtë serial shumë të famshëm mbarë botën, që transmetohet në 40 shtete të botës. Për më shumë informata kontaktoni në faqen : www.facebook.com/kv.kvp ose në profilin në facebook www.facebook.com/avdil
YouTube
People
11-1-2014
Polat akifi israillilerin elinden kurtarıyo


YouTube
People
26-9-2013
Lugina e Ujqerve Irak |Titra Shqip|

www.facebook.com/kv.kvp
YouTube
People
10-7-2013
Lugina e Ujqerve Kurthi (Kurtlar Vadisi Pusu) epizodi 235 - Shqip

Lugina e Ujqerve Kurthi (Kurtlar Vadisi Pusu) epizodi 235 - Shqip
YouTube
People
2-4-2014
Timur ve Cahit polati hastaneye götüryor


YouTube
Film
22-2-2014
Zone e lire - Artan Hoxha; Tano Santon perse e vrane! (27 qershor 2014)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani, cdo te premte 21:00 ne RTVKLAN & KLANHD
YouTube
Entertainment
28-6-2014
Lugina e Ujqerve Kurthi - Pjesa - 243 |Titra SHQIP|


YouTube
People
14-4-2014
Aşkı Memnu Episode 39 English Subtitled

Ay Yapım Resmi Facebook Sayfası.....http://goo.gl/JRe1sK Aşk-ı Memnu Resmi Youtube Sayfası için tıklayın... http://goo.gl/29wH86 For Official YouTube Channel click here... http://goo.gl/29wH86 Нажмите здесь, чтобы перейти на официальный канал в YouTube... http://goo.gl/29wH86 للانتقال إلى القناة الرسمية على اليوتيوب اضغط هن http://goo.gl/29wH86 Aşk-ı Memnu pöpüler videolar için tıklayın...http://goo.gl/GC44Gu Aşk-ı Memnu fragmanlar için tıklayın... http://goo.gl/aAhb1J Aşk-ı Memnu Bölümler için tıklayın... http://goo.gl/vmJXCd Aşk-ı Memnu Click For English Subtitle... http://goo.gl/4S2oB3 Aşk-ı Memnu Müzikler için tıklayın... http://goo.gl/0vt7z3 Aşk-ı Memnu Seçilen Sahneler... http://goo.gl/bqyJ44 Daha fazlası için tıklayın... http://goo.gl/WZqv5Q Yeni yapımlarımızı görmek için tıklayın... http://goo.gl/Jwpbx8 Ay Yapım Resmi Web Sitesi...http://goo.gl/tX3MZN
YouTube
Film
25-7-2013
wadi diab 4 morad kill eskandar وادي الذئاب 4 الجزء الحلقة الأخيرة


YouTube
Music
1-12-2012
Vdekja e Mamosh-it - Kurtlar Vadisi Pusu (Me titra Shqip)

Nëse doni të Shikoni ndonje Serial ose Film HD me Përkthim Shqip Kontakto : arben.13@live.com
YouTube
People
19-1-2014
İskender Zazanın evine baskınn - YouTube

iskender baskin yapti :))
YouTube
News
23-4-2013
Polat İskender'in Mekanından Kaçar


YouTube
People
19-6-2013
LUGINA E UJQERVE MUZIKA E SEZONI I RI


YouTube
People
21-4-2014
LUGINA E UJQERVE KURTHI - Ne Serite e ardhshme ne Vizion +

https://www.facebook.com/lugina.kurthi
YouTube
People
9-3-2014
Lugina e Ujqerve Kurthi (Kurtlar Vadisi Pusu) epizodi 234 - Shqip

Lugina e Ujqerve Kurthi (Kurtlar Vadisi Pusu) epizodi 234 - Shqip
YouTube
People
1-4-2014
Lugina e Ujqerve Kurthi (Kurtlar Vadisi Pusu) epizodi 226 - Shqip

Lugina e Ujqerve Kurthi (Kurtlar Vadisi Pusu) epizodi 226 - Shqip
YouTube
People
20-3-2014
Lugina e ujqerve ne Irak...Vetevrasja ne Islam

Le te jete kjo video nje perkujtim per ata muslimane qe e kane ligjeruar vetevrasjen e flasin per te ashtuquajturat '' operacione shehide'' sikur ato te ishin rruga e vetme per ne xhenet... mos u largoni nga meshira e Allahut xheleshanuhu o muslimane.....
YouTube
Education
8-10-2010
Valley of the Wolves-Mafia|Episode 8|Second Season|6.4.12


YouTube
Autos
10-3-2012
Lugina e ujqerve Kurthi Muzik


YouTube
People
2-3-2013
Rexhep Tajip Erdogan - KRENARIA E BOTES!

Një tjetër këngë kushtuar Liderit të madhë Erdoganit, ku në tekstin e këngës ka shumë fjalë të qëlluara! Dhe super fotografi të përmbledhura! Allah Başımızdan Eksik Etmesin, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan !
YouTube
People
12-4-2014
Kurtlar Vadisi Pusu - Polat & Yakışıklı Otel Sahnesi

Bu sahneyi youtube'da aradım bulamadım. Bari ben yükleyeyim dedim. İyi seyirler..
YouTube
Music
17-8-2013
jeta e hidhur epizodi i 58

hahah i kall memet kosova
YouTube
Sports
11-6-2009
Oktapod - Interviste ne shtrat me Angela Martini - 21 Qershor 2014 - Vizion Plus - Show

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Interviste ne shtrat me Angela Martini. Per here te pare ne nje studio televizive. Oktapod eshte nje program qe vjen per syte e audiences dy here ne jave. Eshte nje program qe ne 90 minuta te shtrirjes se tij, percjell trajtim argumenti, perplasje por edhe piketakime te dukurive, pare nga kende te ndryshme veshtrimi. Programi bazohet ne talk show, por ndryshe nga "rrjedha e qete" dhe e shtrirjes se argumenteve ky program sjell disa lloje intervistash te parealizuara me pare ne realitetin shqiptar!Cdo I ftuar te perfshihet ne nje situate te caktuar duke shoqeruar intervisten me skenografi dhe efekte audio per te marre maksimumin nga I ftuari. Oktapod thote me ze te plote, ngjarje a ndodhi, qe pershperiten ne te perditshmen, por qe nuk marrin vokacion publik, edhe per shkak te ndonje kompleksi tipik apo edhe frike
YouTube
News
22-6-2014
Në Luginën e Ujqërve Kurthi aktorë i cili ka rolin e shqiptarit (titra shqip)

Pollati dhe Abdylheji në një pjesë të serialit flasin për disa anëtarë të rinjë që u bashkangjiten ekipit të Pollatit, ku ata janë me nacionalitete të ndryshme ku dhe kryesori prej atyre është shqiptarë. LUGINA E UJQERVE KURTHI - Video me titra shqip Për çfarëdo pyetje rreth serialit mund të kontaktoni përmes profilit www.facebook.com/avdil ose përmes faqës së fejsbukut www.facebook.com/kv.kvp
YouTube
People
15-2-2014
Lugina e Ujqerve Kurthi - Super aksion i Polatit |Titra Shqip|

*Keto pjese FULL HD i gjeni vetem te kjo faqe* https://www.facebook.com/LuginaaOffical
YouTube
Film
1-3-2014