Array
(
    [id] => uv_m8rxV5h4
    [title] => omurga-ve-bel-egzersizi
)
 
Login

Omurga ve Bel EgzersiziPilates Eğitmeni Nilgün Yılmaz, her bölge için ayrı ayrı egzersizler gösteriyor. http://www.xprodoksit.com
YouTube
Sports
30-3-2012


View Related Videos

Comments

Related Videos

Doktorum - Bel Fıtığı ve Bel Ağrıları 08.03.2011

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı - Doç. Dr. Güneş YAVUZER Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı - Op. Dr. Cengiz TÜRKMEN Kardiyoloji Uzmanı - Nevres KOYLAN Doktorum - Bel Fıtığı ve Bel Ağrıları 08.03.2011 Hangi Ağrı Fıtık Habercisidir? Hangi Ağrı Felç Sinyalidir? Bel Fıtığı Ağrısı Nasıl İyileştirilir? Vitamin Hapları Hasta Eder Mi? Bel Ağrısına Karşı Egzersizler Büyük Göğüs Bel Fıtığı Yapar Mı? Kadın Çantaları Bel Ağrısı Yapar Mı? Vitamin Hapları Yiyeceklerin Yerine Geçer Mi? Antibiyotikler Zararlı Mı? Hangi Vitaminlerin Fazlası Zararlıdır?
YouTube
Education
10-3-2011
Pilates ile bel fıtığı egzersizleri


YouTube
Sports
19-4-2012
Bel Fıtığı Ağrılarına Son Veren Egzersiz Reçetesi /sporsaglikdiyet.com/

‎Sevgili Ece Nevra DURUKAN ve Murat Serez'linin sunduğu Show TV ekranlarında yayınlanan ''İYİ BESLEN MUTLU YAŞA'' programının vazgeçilmez bölümlerinden ''HAFTANIN EGZERSİZİ'' köşesinde kişisel egzersiz uzmanı Sayın Bülent Hatip ve Güzel hocamız Eda Kayhan tarafından son zamanların en önemli omurga rahatsızlıklarından Bel fıtığı ve Bel ağrıları için her yerde kolayca yapabileceğiniz Kuvvet Egzersizlerinin size özel olarak hazırlanmış bir reçetesini bulabileceğiniz etkili bir sunumla sizleri başbaşa bırakıyoruz. Şimdiden iyi seyirler...
YouTube
Sports
23-6-2011
Omurga egzersizleri, Dr Cavit Meclisi


YouTube
Comedy
4-5-2012
Evde Bel Fıtığı Tedavisi

Doktor İbrahim Ekinci, Evde Bel Fıtığı Tedavisi,Oltu, Bel ağrılarınızdan kurtulmak istiyorsanız http://www.bel-fitigi-tedavisi.com ziyaret ediniz.
YouTube
Tech
27-6-2011
Şems Arslan'dan Tarifler

Kimya Mühendisi ve Uluslararası Cilt Uzmanı Şems Arslan'dan şifalı bilgiler. http://www.xprodoksit.com/bolum/guzellik/sems-arslan
YouTube
People
1-4-2012
Pilates Dersleri 8 - Omurga


YouTube
People
7-7-2011
"Göğüs+karın idmanı" - 2. Seviye

Gelişmiş ve azalan geri kazanım süreli yeni egzersizler ekleyerek, ana seviyeyi 11 dakikakdan yaklaşık 15 dakikaya çıkararak bu egzersizi % 30 artırdık. Tekli bir oturuma ayrılan ideal bir süre, değerli vaktinizi heba etmeden konsantre bir şekilde hem karın kaslarını hem de göğüs kaslarını çalıştırmanızı sağlar.
YouTube
Howto
27-6-2014
OP.DR. İBRAHİM OSKUİ SEDA SAYAN' NIN PROGRAMINA KONUK OLDU.

Elite Life Her Pazar Türkiye Saatiyle 13.30 da Show Türk Ekranlarında.
YouTube
Howto
30-6-2011
Skolyoz nedir? Nasıl Tedavi Edilir? Bölüm 1

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Bezer Mehtap Tv Kanalındaki Çınar Altı Programında Skolyoz hakkıdaki soruları yanıtlıyor.
YouTube
People
2-2-2011
Omurga Egzersizi

Pilates Eğitmeni Nilgün Yılmaz, her bölge için ayrı ayrı egzersizler gösteriyor. http://www.xprodoksit.com
YouTube
Sports
30-3-2012
1 haftada 5 kilo verebileceğiniz karın ve kalça eğzersizi

http://www.maurersbitkisel.com/ Günde 8 dakika gibi bir süre ayırarak 1 haftada 5 kilo vererek daha güzel kalça ve basenlere sahip olabilirsiniz.
YouTube
Travel
26-9-2011
Super SlimDown: Pilates Yoga Blend

Super SlimDown: Pilates Yoga Blend: If you want a slim, sleek, toned body, this is the workout for you. Pilates is great for creating long, lean, sexy muscles. Yoga gives you strength, balance, and flexibility. Creating dynamic movement within both disciplines burns calories. So we've combined all these elements to develop a revolutionary blend of flowing yoga and Pilates that is specifically designed to burn some spare calories — and give you a sleek physique — all from one beautiful, balanced, and effective workout.
YouTube
Sports
11-6-2013
Bel Fıtığı İçin 3 Altın Egzersiz

1. Yüz üstü dirsek üzeri hareketi (1. Hareket): Beliniz içe çökecek şekilde dirsek üzerinde durun. Bu halde 10 saniye bekleyiniz. Hareketi 3 defa tekrarlayın. Ağrınız artmıyorsa her 2 saatte bir tekrar uygulayın. 2. Şınav (2.Hareket): Gövdenizi elleriniz üzerinde yükselterek belinizi çukurlaştırın. 1-2 saniye bekledikten sonra yüzüstü uzanır pozisyona tekrar dönün. Her seferinde bel çukurluğunuzu artırarak 10 defa tekrarlayın. Ağrınız artmıyorsa her 2 saatte bir tekrar uygulayın. 3. Ayakta geriye esneme (3. Hareket) : Elinizi belinizin her iki yanına koyun. Tolere edebildiğiniz kadar geriye esnerken parmaklarınızla içe doğru bastırınız. Bu şekilde 1-2 saniye bekleyiniz. Her seferinde daha fazla esnemeye çalışarak hareketi 10 defa tekrarlayınız. Ağrınız ortaya çıkmıyorsa her 2 saatte bir tekrar uygulayın.
YouTube
Sports
16-8-2012
Mide ve Bel Egzersizleri - Murat - sporizle.tv.mp4

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz göbek eritme ve bel inceltme egzersizleri
YouTube
Sports
12-2-2012
Bikram Yoga

http://www.xprodoksit.com/
YouTube
Sports
31-3-2012
Bel Ağrılarını Rahatlatmak İçin Yoga


YouTube
Sports
1-3-2012
The Ultimate 30-Minute Cardio Pilates Workout!

When you combine Pilates, hand weights, and cardio, you get one wicked workout. And by wicked, we mean really fun and really effective. Lisa Corsello, the founder of Burn SF, leads you through 30 minutes of her signature fitness routine, weaving Pilates core exercise with classic lifting moves and cardio bursts. This workout is so varied that you will never get bored. If you want more of Lisa, check out the Burn DVD. Check out Burn SF's amazing programs and below! www.burnsf.com Subscribe to POPSUGAR Fitness! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=popsugartvfit Visit our website for more great workouts and fitness tips! http://www.fitsugar.com Are we friends yet? Join us on Facebook! https://www.facebook.com/POPSUGARFitness Get the latest updates via Twitter! https://twitter.com/#!/POPSUGARFitness
YouTube
Howto
7-7-2014
Pilates Class 1, Renee's 30 Minute class, eFit30!

Renee from Renz Pilates takes you through a NEW 30 minute Pilates routine. Please support Renee by visiting Renee's website at http://renzpilates.com/ There are more free workouts here on our channel PLAYLIST HERE http://www.youtube.com/playlist?list=PLA913715041280DA8 If you want to support our work please subscribe and like us here or on Facebook, Thanks for your help! Kilo-calories burned: 108 Kilo-calories burned per hour: 215 Assuming Gender: Female Height: 170cm (5'6") Weight: 65kg (143lbs) Age: 25years Length :30minutes or try this link http://www.freedieting.com/tools/calories_burned.htm See our website here for a 6 week boot camp and burn even more calories. http://www.efit30.com.au/6-week-boot-camp-train-like-an-olympian-efit30/
YouTube
Howto
4-4-2012
Göbek Eriten ve Bel İncelten Yoga Egzersizleri-Bölgesel İncelme Zayıflama Hareketleri

Göbek Eriten ve Bel İncelten Yoga Egzersizleri-Bölgesel İncelme Zayıflama Hareketleri
YouTube
People
24-9-2012
Burcu ile Pilates Karın ve Sırt egzersizleri

Burcu Vurkaç'ın İstanbul'daki derslerine katılmak için: http://www.mindbodyturkiye.com Burcu Vurkaç'ın kişisel web sitesi: http://www.burcuvurkac.com Facebook: https://www.facebook.com/BurcuVurkacSayfasi Twitter: https://twitter.com/burcuvurkac Egzersizleri yapmadan önce, sağlık durumunuzun egzersiz yapmaya uygun olduğuna emin olunuz. Riskli durumlarda egzersiz yapmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Bu egzersizlerin hamilelik döneminde uygulanması tavsiye edilmemektedir.
YouTube
Sports
2-5-2011
Gunluk Egzersiz Programi 1. Bolum.wmv


YouTube
Education
7-2-2012
Pilates Dersleri 6 - Omurga ve Kürek Kemikleri


YouTube
People
7-7-2011
Pilates Dersleri 10 - Omurga 2


YouTube
People
7-7-2011
Vuqar ritm qrupu Agstafa 2 sayli mekteb 2012 Son Zeng.mp4

Agstafa 2 nomreli orta mekteb. 2012 mezunlari 11C sinfi. . .5 gun mewk elemiwik :/
YouTube
People
1-6-2012