Array
(
    [id] => u_db3ilAspU
    [title] => tsubasa-final-match-part-2-turkce-dublaj
)
 
Login

Tsubasa Final Match Part 2 (türkçe dublaj)
YouTube
Entertainment
14-11-2009


View Related Videos

Comments

Related Videos

Captain Tsubasa Road To 2002 19. bölüm 1. kısım Türkçe Altyazılı & Yüksek Kaliteli

İzleyen Arkadaşlardan Yorumlarını Bizlerle Paylaşmalarını Rica Ediyoruz... :) 19. Bölümün Başlığı: "Tsubasa'nın Dönüşü!" Bölüm Özeti: Son saniyede attığı golle sonunda takımını yenilmekten kurtaran Tsubasa, bitkin düşer ve olduğu yere düşüp boylu boyunca uzanır. Sağlık ekipleri hemen müdahale eder ve Tsubasa sahanın kliniğine götürülür. Maç 4-4'tür ve şampiyonun belirlenmesi için uzatmalara gidilecektir. Nankatsu, Tsubasasız devam edeceği maçta Toho'ya boyun mu eğecek? yoksa bir gol atıp öne geçmeyi başaracaklar mı? Birçok dönüm noktasıyla dolu, iki taraf içinde defalarca gelip-giden maçta artık şampiyonun belirlenme zamanı gelmiştir! Nankatsu kaptanının, herkes için hazırladığı son bir sürprizi daha vardır!
YouTube
Film
13-8-2009
Tsubasa final match (türkçe dublaj) part 1


YouTube
Entertainment
14-11-2009
ALMANYA&JAPONYA KARŞILAŞMASI KESİT 4

Çizgi film
YouTube
Film
18-8-2007
Tsubasa gerçek oldu!

Kaptan Tsubasa, 1981'de Yoichi Takahashi tarafından yaratılan manga serisinde Japon genç takımın yıldız oyuncusu Tsubasa Oozora'nın hayatından geçenleri anlatıyordu. Efsane haline gelen futbol mangası Tsubasa'nın jenerik görüntülerini bir grup Japon gerçeğe uyarladılar ve ortaya ilginç bir şov çıktı. İşte Tsubasa ve Nankatsu takımının diğer yıldızları.
YouTube
Sports
27-4-2011
Kaptan Tsubasa Road To 2002 31. Bölüm Türkçe Dublaj Yüksek Kaliteli

Kaptan Tsubasa animesinin Road To 2002 serisidir. Yüksek Çözünürlüklü Rip için Cilekes'e teşekkür ederiz. Tsubasa Türkiye Anime İzleme Sitesi www.tsubasatr.com Tsubasa Türkiye Forum Sitesi www.tsubasatr.net Tsubasa Türkiye Manga Okuma Sitesi www.tsubasatr.org
YouTube
Film
14-2-2014
Captain Tsubasa Road To 2002 10. bölüm 2. kısım Türkçe Altyazılı & Yüksek Kaliteli

İzleyen Arkadaşlardan Yorumlarını Bizlerle Paylaşmalarını Rica Ediyoruz... :) 10. Bölüm'ün Başlığı: "Sıcak Savaş!" Bölüm Özeti: Nankatsu SC ve Meiwa FC arasındaki dev rövanş tüm hızıyla devam etmektedir. Son dakikalarda bir gol atmayı başaran Hyuga takımını öne geçirdi ancak Wakabayashi'nin hem Hyuga'ya hem de Meiwa'ya sakladığı bir sürprizi var! Normal süresi berabere biten final maçında artık uzatmalar oynanacak ve uzatmalar sonucu eşitlik yine bozulmazsa turnuvanın galibi penaltı atışlarıyla belli olacak! Şmpiyona'nın galibi kim olacak? Genzo Wakabayashi'li, Taro Misaki'li veTsubasa Ozora'lı Nankatsu mu? Yoksa Ken Wakashimazu'lu, Takeshi Sawada'lı ve Kojiro Hyuga'lı Meiwa mı? Tsubasa kazanıp Roberto ile birlikte Brezilyaya mı gidecek yoksa Hyuga kazanıp Profesyonel futbolcu olmak için Toho FC'ye mi gidecek?
YouTube
Film
30-7-2009
tsubasaaa turkce version;)

tsubasaaaaaaaa turkishhh:D
YouTube
Comedy
13-6-2007
Captain Tsubasa Road To 2002 28. bölüm 2. kısım Türkçe Altyazılı & Yüksek Kaliteli

İzleyen Arkadaşlardan Yorumlarını Bizlerle Paylaşmalarını Rica Ediyoruz... :) 28. Bölümün Başlığı: "Görkemli Penaltı Atışları" Bölüm Özeti: Japonya Genç Milli takımı ile Fransa Genç Milli takımı arasında oynana yarı final karşılaşmasında eşitlik bir türlü bozulmamış ve artık Final'de Almanya'nın rakibinin kim olacağını penaltı atışlarının sonucu belirleyecekti. Şampiyonanın zayıf takımı olarak gösterilen Japonya, uzun süre 10 kişi sürdürdüğü karşılaşma süresince Fransa'ya boyun eğmemeyi başarmıştı ve bu performansıyla tüm tribünlerin alkışlarını ve takdirini kazanmışlardı. Artık geriye penaltı atışları kaldı ve sonrası ise Final! Finalde Almanya'nın rakibi kim olacaktı? Sahaların Artisti Eru Shido Pierre önderliğinde Fransa mı? yoksa Kaptan Tsubasa'nın liderliğinde harika işler başaran Japonya mı?
YouTube
Film
13-8-2009
Kaptan Tsubasa Road To 2002 52. Bölüm Türkçe Dublaj Yüksek Kaliteli

Kaptan Tsubasa animesinin Road To 2002 serisidir. Yüksek Çözünürlüklü Rip için Cilekes'e teşekkür ederiz. Tsubasa Türkiye Anime İzleme Sitesi www.tsubasatr.com Tsubasa Türkiye Forum Sitesi www.tsubasatr.net Tsubasa Türkiye Manga Okuma Sitesi www.tsubasatr.org
YouTube
Film
16-2-2014
Super Campeones Película: La Venganza (Audio Latino)

Super Campeones- La Venganza • Titulo: Capitán Tsubasa: Ayaushi! zen Nihon Jr • Otros Títulos: Super Campeones: "La Revancha" / Super Campeones: "La Venganza" • Dirigida por: Isamu Imakake • Producida por: Tsuchida Productions • Categoría: Película • Género: Deportes • Duración : 60 min Aprox. • Distribuida en Latinoamerica: Towers entertainment • Año: 1985 Sinopsis El los años 85 y 86 se lanzaron 4 peliculas de los supercampeones, en el 85 salieron 2 tituladas: "El Reto Europeo" y "La venganza"; luego 2 mas en el 86: "El Campeonato mundial Juvenil" y "En Busca de un Mejor Mañana". El equipo juvenil de Europa viaja a Japón a tener un encuentro con la selección juvenil de Japón parar vengarse por su anterior derrota. Ademas la selección nipona pasa por algunos problemas debido a que tal vez no cuenten con la participación de Steve y Benji.
YouTube
People
29-7-2013
Captain Tsubasa Road To 2002 25. bölüm 1. kısım Türkçe Altyazılı & Yüksek Kaliteli

İzleyen Arkadaşlardan Yorumlarını Bizlerle Paylaşmalarını Rica Ediyoruz... :) 25. Bölümün Başlığı: "Futbolun Dâhisi, "Juan Diaz!" Bölüm Özeti: İtalya engelini geçmeyi başardıktan sonra gruptaki 2. maçında Japonya, bu kez genç yıldızlarla dolu Arjantin'le karşı karşıya gelir. Arjantin'in genç efsanesi, futbolun dâhisi lakaplı Juan Diaz, ilk defa kendisi kadar yetenekli bir futbolcuyla, Tsubasa Ozora ile karşı karşıya geliyor! Bir yanda sadece Arjantin'in değil, aynı zamanda Güney Amerika'nın en yetenekli orta saha futbolcularından birisi olan Juan Diaz, diğer tarafta Japonya'nın yetiştirdiği en büyük yetenek Tsubasa Ozora! Hazır olun, Yıldızlar Çarpışıyor!
YouTube
Film
13-8-2009
Captain Tsubasa Sekai Daikessen! Jr. World Cup!

Captain Tsubasa ( Türkçe Altyazı )
YouTube
Film
9-8-2011
Captain Tsubasa 2 - Gran Final Japon Vs Brazil Parte 3

Captain Tsubasa 2 - Super Striker キャプテン翼II スーパーストライカー Etapa Final: Japon Vs Brazil
YouTube
Entertainment
9-11-2009
Captain Tsubasa Road To 2002 4. bölüm 1. kısım Türkçe Altyazılı & Yüksek Kaliteli

İzleyen Arkadaşlardan Yorumlarını Bizlerle Paylaşmalarını Rica Ediyoruz... :) 4. Bölüm'ün Başlığı: "Kojiro'nun Ateşi" Bölüm Özeti: Nankatsu ve Shutetsu futbol takımları, Nankatsu SC adı altında birleşirler. Yeni takıma eski Nankatsu'dan kimler seçilecekti? Kojiro Hyuga kimdi? Taro Misaki'yi nereden tanıyordu? Wakabayashi ile ne derdi vardı? Meiwa FC takımı gerçekten Nankatsu SC'ye rakip olabilecek kadar iyi miydi?
YouTube
Film
13-8-2009
Tsubasa VS Wakabayashi

Tsubasa VS Wakabayashi, 1er but
YouTube
Film
1-6-2007
Captain Tsubasa Road To 2002 29. bölüm 2. kısım Türkçe Altyazılı & Yüksek Kaliteli

İzleyen Arkadaşlardan Yorumlarını Bizlerle Paylaşmalarını Rica Ediyoruz... :) 29. Bölümün Başlığı: "Büyük Final! Japonya vs. Almanya!" Bölüm Özeti: Yarı final maçında penaltılarla Fransa'yı eledikten sonra Japonya için Şampiyonluğun önünde artık tek bir takım kalmıştır, Almanya Genç Milli takımı! Almanya... Şampiyonaların ve Turnuvaların favori takımı, futbol tarihleri boyunca birçok şampiyonluklar, kupalar ve zaferler kazanmış olan Avrupa'nın en güçlü takımlarından birisi olan Almanya! Wakashimazu'nun bileğinde ki sakatlık iyileşecek mi? yoksa Final maçında kalede bir başkası mı olacak? Pierre ile olan hesabını kapatan Misaki için Almanya maçının taşıdığı önem neydi? Wakabayashi'nin hep yenilmez takım dediği Almanya, gerçekten yenilmez miydi? Kojiro Hyuga bu maçta ne yapacaktı? Tsubasa Ozora, Karl-Heinz Schneider ile arasındaki düelloyu kazanabilecek mi? Takımın buraya kadar gelebilmesinde büyük pay sahibi olan Koç Mikami ve Bay Katagiri'nin futbolculardan artık son bir isteği vardır, şampiyonayı kazanmaları ve kupayı Japonya'ya götürmeleri!
YouTube
Film
13-8-2009
benjamin akula vurusu

benjamin'in akula vurusunu ilk kez gole cevirdigi sahne http://elrincondelmanga.es/foro/showthread.php?p=176157
YouTube
People
29-6-2007
Captain Tsubasa Road To 2002 40. bölüm 2. kısım Türkçe Altyazılı & Yüksek Kaliteli

İzleyen Arkadaşlardan Yorumlarını Bizlerle Paylaşmalarını Rica Ediyoruz... :) 40. Bölümün Başlığı: "Japonya A Milli Takımının Yeni Temsilcileri!" Bölüm Özeti: Büyük gün geldi ve çattı! Artık resmen A milli takımın birer temsilcisiydiler! Tsubasa Ozora, Genzo Wakabayashi, Kojiro Hyuga, Taro Misaki, Hikaru Matsuyama, Jun Misugi ve diğerleriyle Japonya futbolu artık yeni bir döneme girmişti! Genç oyunculardan oluşan bir milli takım, Dünya Kupasına ev sahipliği yapacak bir ülke ve taraftarların umut dolu beklentileriyle ilk kez bugün sahneye çıkıyorlar! Japonya A Milli Takımı, Hollanda A Milli Takımına karşı! Turnuvaların ve Şampiyonaların takımı olan Hollanda, namı diğer Altın Portakallar, sahaya Avrupa Futbolunun gücünü göstermek için çıkıyorlar! Bu maçta alınabilcek bir başarısızlık, Şampiyonaya ev sahipliği yapacak olan Japonya'da birçok dengenin alt üst olmasına neden olabilir!
YouTube
Film
14-8-2009
ALMANYA&JAPONYA KARŞILAŞMASI KESİT 5

Çizgi film
YouTube
Film
18-8-2007
Captain Tsubasa - Kojiro Hyuga & Tsubasa Ozora

Hyuga is without a doubt one of my favourites characters of all times. He plays for his team, for his family... and Tsubasa is always thinking in himself, going to Brazil and Roberto.. he's just too self-centered for me... but all in all, he's always the heart of his team and I respect that ;) PS: If you wanna get the original music just visit: http://www.mediafire.com/?3om2qdmjnbw
YouTube
Film
1-11-2006
Tüsubasa TÜRKÇE _ MÜTHİŞ KOMİK _

11FA4 ( Eren ) 2008
YouTube
Comedy
4-9-2007
Captain Tsubasa Road To 2002 1. bölüm 1. kısım Türkçe Altyazılı & Yüksek Kaliteli

1. Bölüm'ün Başlığı: "Hayallerindeki Hedefe Ulaşmak" Bölüm Özeti: Tsubasa'nın FC Brancos'ta çıktığı bir maçtan kesitlerle başlar, daha sonra Tsubasa'nın hikayesinin başladığı yere, Nankatsu şehrine geçilir. Tsubasa henüz çocuk yaştadır ve yeni taşındıkları Nankatsu şehrinde bir an önce kayıt yaptıracağı okul olan Shutetsu'nun futbol takımında yer almak ister. İlk tanıştığı arkadaşları ise Nankatsu futbol takımı oyuncularıdır. Shutetsu ile Nankatsu takımı arasında kalan Tsubasa ya Nankatsu'yu seçecektir ya da Shutetsu'yu... İzleyen arkadaşlardan yorumları bekliyoruz :)
YouTube
Film
30-7-2009
Tsubasa 6. Bölüm Tek Part

Captain Tsubasa Road of World Cup 2002
YouTube
Film
5-6-2012
Tsubasa & wakabayashi

first meet
YouTube
Film
25-4-2007
Captain Tsubasa Road To 2002 41. bölüm 2. kısım Türkçe Altyazılı & Yüksek Kaliteli

İzleyen arkadaşlardan yorum bekliyoruz... :)
YouTube
Film
14-8-2009