Array
(
    [id] => sKG80rEKVpM
    [title] => asri-asan-sirlar-ilim-yonuyle-hocaefendi
)
 
Login

Asrı Aşan Sırlar | İlim Yönüyle Hocaefendi-Yarın Pek Çok İnsan ' Kıymetini Bilmekte Çok Geç Kaldık Diyecek... Talebeleri Hoca efendiyi anlatıyorlar.. Ergün Çapan ve Cemal Türk -Vaaz Hz Muhammed (S.a.s)' in Hayatında Önemli Bir Yer Tutar... -Fethullah Gulen Hocaefendi Vaazlarına Nasıl Hazırlanıyordu ? -Fethullah Gülen Hocaefendi ; Vaaaz Vaizin Gönül Sesi Olmalı.. -Vaaaz Vaizin Gönül Sesi Olmazsa Saman Alevi Gibi Olur ... -Fethullah Gülen Hocaefendi Vaazlardan Önce Aklen, Kalben, Hissen Hazırlanır... -Fethullah Gulen Hocaefendi Hz. Muhammed (S.A.V)'in Adını Andıkça Ayağa Kalkar... -Dünyaca Ünlü İslam Alimi Fethi Hicazi : Fethullah Gülen Hocaefendi Gerçek Bir Allah Dostudur... -Fethullah Gülen Hocaefendi Asrı Saadeti Günümüze Taşıyan İnsandır.. -Fethullah Gulen Hocaefendi Yaşatma İdealiyle Yaşamayı Öğretti... -Fethullah Gülen Hocaefendi İnsanlara Başkaları İçin Yaşamayı Öğretti... -Fethullah Gülen Hocaefendi İçin En Zor Şey Kendisinden Bahsetmektir... -Fethullah Gülen Hocaefendi : Başarılar Karşısında Tevbe İstigfarla Allaha Yönelmek... -Fethullah Gulen Hocaefendi'nin Motivasyon Kaynağı Kuran Ve Sünnet... -Bütün İş Gider Allah'a(c.c) Raci Olur... -Fethullah Gulen Hocaefendi : Biz Diyen Yolun Yarısında Kaybetti... -Fethullah Gülen Hocaefendi : Ben Diyen Yolun Başında, Biz Diyen Yolun Yarısında Kaybetti... -Fethullah Gülen Hocaefendi: Sebeblere Riayet Edip Dua Dua Yalvarmalı, Dengeyi Kurmalı... - Gayesi Allah'ı(c.c) İnsanlara Sevdirmek Fethullah Gulen Hocaefendi'nin.... Fethullah Gülen Hocaefendi : İnsanlara Sahabe Gibi Bir Hayat Öğütlüyor... -Gönüllere Gireni Kimse Söküp Atamaz... -Fethullah Gülen Hocaefendi : Haram Rüyalarımızın Ufkunu Bile Kirletmemeli... -Ölçümüz Yaşama Arzusu Değil Yaşatma İdeali.. -Fethullah Gülen Hocaefendi : Yazdığımız Her Kelime Vicdanınızdan İcazet Almalı... -Fethullah Gülen Hocaefendi : Yazarken Hesap Günü Endişesiyle Yazıyor... Talebeleri Hocaefendi'yi anlatıyorlar.. Ergün Çapan ve Cemal Türk
YouTube
Entertainment
28-1-2014


View Related Videos

Comments

Related Videos

23 01 2014 Asrı Aşan Sırlar | Saim Orhan


YouTube
Entertainment
28-1-2014
Ötesiz İnsanlar - 11. Bölüm Yarın (FRAGMAN)

28 Şubat'ın arka planında yaşananları anlatan Ötesiz İnsanlar'ın 11.bölümünde; Deniz ve Sanem nişan hazırlıklarına başlar. Ancak Elif'i unutamayan Deniz, son bir kez onunla konuşmak ister. Deniz, Elif'ten beklediği yanıtı alabilecek mi? Diğer yandan nişan için davetliler listesini gözden geçiren Kudret Karay ise listede Şahin Bey'in olmadığını fark eder. Farklı planlar peşinde olan Kudret Karay, Şahin Bey'e de bir an önce davet gönderilmesini askerlerine emreder. "Ötesiz İnsanlar", 30 Ocak Perşembe günü, saat 20.50'de Samanyolu TV'de.
YouTube
Entertainment
29-1-2014
İki Dünya Arasında - 357. Bölüm

Savaşla parçalanan hayatlar, normale dönmeye çalışan kalpler ve sınır ötesinde filizlenmeye çalışan bir aşk. Sahra ve Selim. Hayatın kör noktalarından geçen iki idealist arkadaş. Zaman ilerliyor, hayat kabuk değiştiriyor. Onlar için umut yeniden doğuyor. İki dünya arasında kalan yaşamların hikayesi.
YouTube
Entertainment
29-1-2014
Dadaşlardan büyük tepki var!

İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın Hocaefendi ve hizmet hareketini hedef alan sözleri Erzurum'da büyük tepkiyle karşılandı. "Hocaefendi Erzurum'un yetiştirdiği en büyük değerlerden biridir" diyen dadaşlar hem üzgün hem öfkeli... Dadaşlar kırgın, dadaşlar tepkili... Onların sitemi Muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi'ye sarf ettiği sözler sebebiyle İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya... AK Parti Erzurum Belediye Başkanları aday tanıtım toplantısında konuşan İçişleri Bakanı Ala'nın Hocaefendi'yi hedef alarak yaptığı konuşma Erzurumlu'ları üzdü. Üniversitedeki hocasından sokaktaki vatandaşına kadar herkes aynı cümleleri kuruyor. Erzurumlular, İçişleri Bakanı Ala'nın konuşmalarını şaşkınlıkla dinlediklerini söylüyor Hükümetin en tepe noktalarındaki isimlerin hakarete varan açıklamaları tepkiyle karşılanıyor. Onlar, hayatını dine ve Kuran'a hizmete adayan Hocaefendi'ye yapılanları vicdanla bağdaştıramıyor. Erzurumlu'lar, gönüllülerin tek derdinin Allah'ı ve Rasulünü dünyaya anlatmak olduğunu söylüyor ve "Kim ne yaparsa yapsın bu hareketi koruyacak olan da Allah'tır" diyor.
YouTube
Entertainment
28-1-2014
Gündem Özel - Osman Şimşek | 11 Mart 2014

http://www.turkokullari.net Gündem Özel - Osman Şimşek | 11 Mart 2014
YouTube
Education
12-3-2014
İş Adamları İhsan Kalkavan, Ayhan Bermek Hizmete İftiralara Cevap veriyor FULL PROGRAM

İş Adamları İhsan Kalkavan, Ayhan Bermek Hizmete İftiralara Cevap veriyor
YouTube
Education
6-3-2014
Asrı Aşan Sırlar - Ahmet Haseken, Mustafa Türk | 17 Mart 2014 2.Bölüm


YouTube
News
18-3-2014
ayşe çevik ve ayşegül oynur ablalar.... Asrı Aşan Sırlar...

Asrı Aşan Sırlar ayşe çevik ve ayşegül oynur 3.3.2014. 30.Bölüm Bir muhacir olarak hizmete giden hizmet erlerinin hikayesi, o zaman yaşadıkları bugün hissettikleri, kalp kırıklıkları.. Bu hizmetteki herkes güzel bir yaşantının değil, güzel bir ölümün peşinden koşuyor. Asrı Aşan Sırlar - Yaşatma Uğruna Yaşayan Fedakarlar
YouTube
Nonprofit
5-3-2014
Hedef Sadece Allah Rızası

Asri Asan Sirlar Bu 'Haşhaşi' tepkisi, Hizmet gönüllülerinin duygularına tercüman oldu! Başta Başbakan Erdoğan olmak üzere, hükümet yetkililerinin "Haşhaşi, çete, örgüt, in.." gibi hakaret ve iftiralarla suçladığı Hizmet Hareketinin muhabbet fedailerinin yürekleri paramparça, kalpleri kırık! İşte onlardan birisi olan, yıllarca yokluk ve sıkıntı içinde Anadolu'dan binlerce kilometre uzakta, sadece Allah rızası için hizmet eden eğitim gönüllüsü Sevgi Karyağdı, Samanyolu Haber TV'de yayınlanan Asrı Aşan Sırlar programına katıldı ve izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Başbakan Erdoğan'ın ağzından hizmet gönüllülerine karşı "Haşhaşi" benzetmesini ilk duyduğunda olduğu yere çöken muhabbet fedaisi Karyağdı, "Eşimi, evladımı kaybettim ama hiç biri bu hakaretler kadar acıtmadı" deyip, olayın boyutunu ve milyonlarca insanın hakkına nasıl da girildiğini gözler önüne serdi. Ayrıca muhabbet fedaisi Sevgi Karyağdı, yaşadıkları ibretlik anılarını anlattı..
YouTube
Education
19-2-2014
Gündem Özel - Ali Ünal | 25 Mart 2014

Hizmet hareketive ve Hocaefendiye yönelik kara propagandanın hedefi ne?
YouTube
News
25-3-2014
Fatih Tezcan: Fethullah Gülen İntihar Ederim Demişti! Şimdi Ne Yapacak?

Fatih Tezcan - AHaber 06.01.2013
YouTube
People
7-1-2014
Saim Orhan, Türk Okulları'nı gözyaşlarıyla anlattı (Programın Tamamı)

http://turkokullari.net Saim Orhan, Türk Okulları'nı gözyaşlarıyla anlattı (Asrı Aşan Sırlar - Saim Orhan Programın Tamamı)
YouTube
People
24-1-2014
Asrı Aşan Sırlar - Ahmet Haseken, Mustafa Türk | 17 Mart 2014 1.Bölüm


YouTube
News
18-3-2014
Asrı Aşan Sırlar- Arap Alimlerin bakışıyla M.Fethullah Gülen H.Efendinin İlmi Yönü

Kahire Üni.'den Prof. Dr. Abdülhamid Medkür: "Hoca efendi kalpten bahsetmeye başlayınca sanki aşık maşukuna destan kesiyor" diyor ve ekliyor, "Tadan bilir" "40 yıl kelam ve fıkıh okutuyorum ama Firar ve İ'tisam yazısına gelince pes ettim" Uzmanlık alanı metin tenkitleri olan Prof.Dr.Süleyman Aşrati: Kalbin Zümrüt Tepeleri H.E'nin günlükleridir. Bu kitapta ifade edilen hususların kalbin derinliklerinde duyulup zevkedilip yaşanmadan eline kalem alıp masa başında yazılması mümkün değildir"
YouTube
People
30-1-2014
Uğur Işılak - Asrı Aşan Sırlar (S Haber) - 5 SON

Uğur Işılak - Asrı Aşan Sırlar (S Haber) - 5 SON 14-08-2013 www.ugurisilak.org www.facebook.com/ugurisilak
YouTube
Music
14-8-2013
mehmed kırkıncı hocaefendi fethullah gülen neden papayla görüştüğünü anlatıyor diyalog


YouTube
People
1-4-2012
İbrahim Saraçoğlu İyi Fikir Trt 1 05.02.2013 Lahana Kürü

iyi fikir trt 1 İ.Saraçoğlu 5 Şubat 2014
YouTube
People
5-2-2014
Asrı Aşan Sırlar Asrı Aşan Sırlar - Yaşatma Uğruna Yaşayan Fedakarlar

Asrı Aşan Sırlar Asrı Aşan Sırlar - Yaşatma Uğruna Yaşayan Fedakarlar Sülük diye hakaret edilenler konuşuyor.
YouTube
Education
4-3-2014
Uğur Işılak - Asrı Aşan Sırlar (S Haber) - 3

Uğur Işılak - Asrı Aşan Sırlar (S Haber) - 3 14-08-2013 www.ugurisilak.org www.facebook.com/ugurisilak
YouTube
Music
14-8-2013
Asrı Aşan Sırlar - Hocaefendi'nin İlmi Yönü

-Yarın Pek Çok İnsan ' Kıymetini Bilmekte Çok Geç Kaldık Diyecek... Talebeleri Hoca efendiyi anlatıyorlar.. Ergün Çapan ve Cemal Türk -Vaaz Hz Muhammed (S.a.s)' in Hayatında Önemli Bir Yer Tutar... -Fethullah Gulen Hocaefendi Vaazlarına Nasıl Hazırlanıyordu ? -Fethullah Gülen Hocaefendi ; Vaaaz Vaizin Gönül Sesi Olmalı.. -Vaaaz Vaizin Gönül Sesi Olmazsa Saman Alevi Gibi Olur ... -Fethullah Gülen Hocaefendi Vaazlardan Önce Aklen, Kalben, Hissen Hazırlanır... -Fethullah Gulen Hocaefendi Hz. Muhammed (S.A.V)'in Adını Andıkça Ayağa Kalkar... -Dünyaca Ünlü İslam Alimi Fethi Hicazi : Fethullah Gülen Hocaefendi Gerçek Bir Allah Dostudur... -Fethullah Gülen Hocaefendi Asrı Saadeti Günümüze Taşıyan İnsandır.. -Fethullah Gulen Hocaefendi Yaşatma İdealiyle Yaşamayı Öğretti... -Fethullah Gülen Hocaefendi İnsanlara Başkaları İçin Yaşamayı Öğretti... -Fethullah Gülen Hocaefendi İçin En Zor Şey Kendisinden Bahsetmektir... -Fethullah Gülen Hocaefendi : Başarılar Karşısında Tevbe İstigfarla Allaha Yönelmek... -Fethullah Gulen Hocaefendi'nin Motivasyon Kaynağı Kuran Ve Sünnet... -Bütün İş Gider Allah'a(c.c) Raci Olur... -Fethullah Gulen Hocaefendi : Biz Diyen Yolun Yarısında Kaybetti... -Fethullah Gülen Hocaefendi : Ben Diyen Yolun Başında, Biz Diyen Yolun Yarısında Kaybetti... -Fethullah Gülen Hocaefendi: Sebeblere Riayet Edip Dua Dua Yalvarmalı, Dengeyi Kurmalı... - Gayesi Allah'ı(c.c) İnsanlara Sevdirmek Fethullah Gulen Hocaefendi'nin.... Fethullah Gülen Hocaefendi : İnsanlara Sahabe Gibi Bir Hayat Öğütlüyor... -Gönüllere Gireni Kimse Söküp Atamaz... -Fethullah Gülen Hocaefendi : Haram Rüyalarımızın Ufkunu Bile Kirletmemeli... -Ölçümüz Yaşama Arzusu Değil Yaşatma İdeali.. -Fethullah Gülen Hocaefendi : Yazdığımız Her Kelime Vicdanınızdan İcazet Almalı... -Fethullah Gülen Hocaefendi : Yazarken Hesap Günü Endişesiyle Yazıyor... Talebeleri Hocaefendi'yi anlatıyorlar.. Ergün Çapan ve Cemal Türk
YouTube
People
21-5-2014
Mehmet Emin Ay O Gece Sendin Gelen ( ya HZ. MUHAMMED )

mehmet emin ay o gece sendin gelen sadullah erdal sivas zara korkut köyü ilahi ezgi hafik son osmanlı
YouTube
Film
3-4-2008
Ufuk Ötesi 334. Bölüm

Ufuk Ötesi progamının 334. Bölümünde Ali Ünal; 10. Türkçe Olimpiyatları hakkında konuşurken bugünlerde ortaya çıkan siyasi krizi de gözler önüne sermiş...
YouTube
People
10-2-2014
Fethullah Gülen Hocaefendi - Nam-ı Celil

Şanlıurfa Eyyubiye Umut Okuma Salonunda bulunan hizmete dair CD'deki öğelerden biri. Aracı: Yunus Emre Aşık İletişim: y-emre1998@hotmail.com
YouTube
Nonprofit
9-10-2012
Necmettin Erbakan Tayyib Erdogan ve sionizm hakkinda !

Eğer ki bir siyasi iktidar düşmanla işbirliği yaparak bir ulusun ve devletin varlık ve bekasını açıktan tehlikeye düşürüyorsa, böylesi bir siyasi iktidara karşı bir ulusun direnişi suç değil meşru müdafaadır. DAHA FAZLA BILGI ISTIYORSANIZ ALTAKI LINKI TIKLAYIN!! https://www.facebook.com/TuerkeiCumhuriyeti
YouTube
News
1-5-2013
Hedef Sadece Allah Rızası Asrı Aşan Sırla


YouTube
Comedy
13-3-2014