Array
(
    [id] => lD1-vlqn1Kg
    [title] => en-populer-gelin-saci-modelleri
)
 
Login

En Popüler Gelin Saçı ModelleriYeni gelin adaylarının şüphesiz ki en sıkıntı çektikleri konulardan biriside seçmekte zorlandıkları gelin saç modelidir. Bu konuda çok fazla seçenek olduğu için tercih yapmak gerçekten zordur. Son yıllarda düğünler için en çok tercih edilen ve bir çok kuaförün de favorisi olan 40 adet gelin saç modelini sizlere sunuyoruz. Son yıllarda çok farklı gelin saç modelleri trend olmaya başladı. Tüm bayanlar çekiciliğini ve güzelliğini ön plana çıkarmak için makyajına, gelinliğine ve takdığı gelin tacına göre saç modeli seçmek istiyor. Verdiğimiz örnekler ile sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Bu yeni gelin saç stilleri umarız sizlere yardımcı olur. Gelin saçı nasıl yapılır? Yeni gelinler nasıl saç seçmeli, gelin saçım nasıl olmalı, düğünde hangi saç modelini seçmeliyim, gelinliğe göre saç modeli, vücut tipine göre gelin saç modeli, düğünde hangi saç modeli bana gider gibi sorularınıza videomuzdan yanıt bulabilirsiniz. En güzel gelin saç modeli, gelin saçı, gelin saçı modelleri, en iyi gelin saç modeli, harika gelin saç modeli, gelin saç resimleri, gelin saç kataloğu, gelin saç fiyatları, gelin saç kesimi, gelin saçı kesimi, topuz gelin saç modeli, kısa gelin saç modeli, uzun gelin saç modeli, kızıl gelin saç modeli, kahverengi gelin saç modeli, siyah gelin saç modeli, kestane gelin saç modeli, gelin tacı, gelinlik modelleri, gelinlik saç, trend gelin saç modeli, en yeni gelin saç modeli, ünlülerin gelin saç modeli, sarışın gelin saç modeli, kırmızı gelin saçı, kumral gelin saç modeli, esmer gelin saç modeli, kıvırcık saç gelin saç modeli, dalgalı gelin saç modeli, gelin arabası süsleme, gelinlik dikimi, gelin kuaförü, gelin saçı yapımı, gelin saçı ne kadar, gelin saçı kaç para, muhteşem gelin saçı, muhteşem gelinlikler, en pahalı saç modelleri, abiye saç modelleri, kına gecesi için saç modeli, gelinlik ayakkabısı, gelin saç kesim, peri saçı, genç gelin kız saçı, gelin duvağı ve saçı, gelin için çıtçıt saç, taçlı gelin saç modelleri, brezilya fönü, gelinler için boncuk kaynak, ünlülerin gelinlik saç modelleri, türbanlı gelinlik, mükemmel gelin saç modelleri, gelibaşı modeli, damatlar nasıl gelin saçını tercih eder ve eski gelin saç modelleri nasıldır? Kapalı bayanlar için gelin saç modelleri nelerdir? En çok hangi gelinkler tercih ediliyor? Genç kızların gelinlik tercihi nasıldır? The royalty free music used in this video is 'Montego' by Kevin Macleod (incompetech.com). Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/ Direct URL of the track: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100808.
YouTube
Howto
30-8-2013


View Related Videos

Comments

Related Videos

Şaşırtıcı ve Büyüleyici 10 Doğa Olayı

Dünyamız ve Doğa güzel olduğu kadar da tehlikelidir. Zaman zaman yaşanan veya yaşanmış hem tehlikeli hem de tehlikesiz harika doğa olayları, nasıl oldukları hakkında bizleri düşündürmek ve şaşırtmak için yeterlidir. Bu videomuzda sizleri izlerken büyüleyecek 10 doğa olayına değindik. Facebook Sayfamız:https://www.facebook.com/top10bilgiler Listedeki olağanüstü ve enteresan doğa olayları: 10-KUTUPSAL STRATOSFERİK BULUT (İNCİ BULUTU): İnci Bulutları, Cirrus veya badem şeklindeki Altocumulus'lere benzer. Belirgin bir şekilde göze çarpan, sedefe benzeyen renkli parlaklıkları vardır. 9-IŞIK SÜTUNLARI:Dünya'nın atmosferinde varolan buz kristalleri tarafından güneş ışığı veya ay ışığının yansıması ile oluşan bir Optik görselliktir.. 8-KIRMIZI DALGA (RED TİDE): Red tide, suda yaşayan bazı Fitoplanktonların yüksek konsantrasyonlarının neden olduğu durumdur. Bu durumda ateşrengi algler kırmızı veya kahverengi renk alır. 7-PENİTENTE BUZULLARI: Aşırı kar yağışı alan bölgelere ani gün ışığının vurmasıyla kar kütlesinin hafif bölgelerinin eriyip sert yüzeyleri ortaya çıkarması ile oluşmaktadırlar. 6-ATEŞ GÖKKUŞAĞI: 20.000 feet yükseklikte bulutların içindeki buz kristallerine güneş ışınlarının belli bir açıyla vurması sonucu oluşan bu güzellikler en zararsız doğa olaylarından birisidir. 5-HAREKET EDEN ÇÖL TAŞLARI: Amerika'nın Nevada eyaletinde bulunan Ölüm Vadisi'nin evsahipliği yaptığı en enteresan ve gizemli olaylardan birisi de bu hareket eden taşlardır. 4-BAZALT SÜTUNLAR: Bazalt, volkanik kaya kütlelerinden biri. Siyah renkte ve kesif yığınlar halindedir. Doğada kütle, damar ve akıntı halinde bulunurlar. 3-MAMMATUS BULUTLARI: Daha çok yoğun yağış alan okyanus kıyılarında görülen bu bulutlar Amerika ve Avustralya'da yılın çeşitli zamanlarından gözlemlenebilir hale gelmektedir. 2-VOLKANİK YILDIRIM: Bir yıldırımın volkanik bir bölgeye düşüp toz bulutu oluşturduğunda ortaya çıkan görüntüye volkanik yıldırım denir. 1-AURORA: Aurora, güneşteki manyetik fırtınaların Dünya'ya ulaşması sonucu kutuplarda gözlenebilen ve gece daha net görülen renkli ışımalardır. En garip doğa olayları nelerdir? En az rastlanan 10 doğa olayı ve nedenleri nelerdir? En tehlikeli fakat güzel doğa olayları hangileridir? En ilginç, tuhaf ve gizemli doğa olayları hangileridir? Bilimin çözüm bulamadığı doğa olayları nelerdir? Muhteşem güzellikte ve harika doğa olayları. Muhteşem ve harika doğa resimlerinden oluşan video slayt izle. Garip doğa olayları ile alakalı alt yazılı belgesel tadında video. Doğa olayları nelerdir? Doğa olayları videosu. Doğa olaylarına örnekler nelerdir? Doğa olayları hakkında bilgiler. Doğa olayları isimleri nelerdir? Görenleri şaşırtan doğa üstü olaylar. Açıklanamayan doğa olayları. Dünyanın en şaşırtıcı 10 doğa olayı. İnanılmaz doğa olayları. Yeni doğa harikaları nelerdir?
YouTube
Education
16-6-2014
En Popüler Kısa Saç Modelleri

Bayanlar Arasında Son Yıllarda Kısa Saç Modelleri Popülerliğini Koruyor. İşte Bayanlar için Birbirinden Harika, Çekici ve Trend Kısa Saç Modelleri Sizlerle. En çok tutulan ve bir çok ünlününde vazgeçilmezi olan kısa saç modelleri, 7 den 70 e genç yaşlı demeden her yaştan kadının gözdesi halinde. Hem bakım kolaylığı hem de giyilen elbiseler ile kombini ve uyumu daha kolay olan kısa saçları, bayanlar kadar erkeklerde seviyor. Artık uzun saçlı bayanlar kadar kısa saçlı bayanlarda erkeklerin gözdesi halinde. Bob kesimi, ışıltılı bob kesimi, karamelize kesimi, katlı saç kesim, bohem kesim, masalsı kesim, dağınık bob kesim, pixie saç modeli, romantik pixie kesim, rock kesim nedir ve nasıl yapılır? Kadınsı kesim hakkında bilgiler. Kısa saç, bayan kisa sac modelleri, bayan kısa saç kesim modelleri, dalgali kisa sac modelleri, dalgalı kısa saç, dalgalı kısa saç modeli, en kısa saç modelleri, en son sac modelleri, en uygun saç modeli hakkında detaylı bilgiler. 2014 saç kesim modelleri, arkası kısa önleri uzun saç modelleri, at kuyrugu postis, cok kisa sac modelleri, dalgalı kısa saç kesim modelleri, dalgalı kısa saç kesimleri, düz kısa saç modelleri, emo kısa saç, emo kısa saç modellerinden oluşan bir video slayt ile karşınızdayız. Düzgün bir kısa saç nasıl olmalıdır? Hangi yüz tipine hangi kısa saç modeli daha çok yakışır? Kısa saçlı bayanlar için saç bakımı nasıl yapılmalıdır? Music: No Frills Cumbia by Kevin MacLeod is licensed under a CC Attribution 3.0. http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100275. Permissions beyond the scope of this license are available at http://incompetech.com/music/royalty-free/licenses/.
YouTube
Howto
24-7-2013
Dünyanın En Büyük 10 Mağarası

Mağaralar, özellikle yeraltı mağaraları her zaman için ilgi çekici olmuştur. Her yıl yüzlerce ziyaretçinin akınına uğrayan devasa mağaralar, kimilerine göre çok gizemli ve bazen korkutucu, kimilerine göre ise doğanın olağanüstü bir harikası olarak görülmektedir. Dünyanın en büyük 10 yeraltı mağarası ve bulundukları ülkeler ile ilgili videomuzu sizlere sunuyoruz. Dünyanın en büyük mağaraları sırası ile: 1.Mulu Mağaraları: Borneo'daki Mulu Ulusal Parkı'nda yer alan mağaralar, karstik oluşumlara ev sahipliği yapmaktadır. 2. Jeita Mağarası: Jeita Mağarası, birbiriyle bağlantılı 2 kireçtaşı mağarasının birleşmesiyle oluşmuştur. 3. Carlsbad Mağaraları: New Mexico taraflarında bulunan Carlsbad Mağaraları'ndaki Büyük Oda 1219 m-190 metre ölçülerinde ve 107 metre yüksekliğindedir. 4. Skocjan Mağaraları: Avrupa'daki en yüksek mağaralardan birisidir. 5.Majlis al Jinn Mağarası: Umman'da bulunan mağara dünyanın en büyük yer altı mağaralarından birisidir. 6. Waitomo Mağaraları: Yeni Zelanda'nın en çok turist çeken yerlerinden biri olan Waitomo Mağaraları'nda ünlü ateş böcekleri yaşamaktadır. 7. Puerto Princesa Yer Altı Nehri: Filipinler'deki Palawan Adası'nın kuzey kıyılarında yer alan ormanlıkta bulunan mağara ulaşılabilen en büyük yer altı nehridir. 8. Kristal Mağarası: 2000 yılında Kuzey Meksiko'da madenciler tarafından bulunan mağarada dünyanın en büyük doğal kristalleri bulunmaktadır. 9. Reed Flute (Ney) Mağarası: Doğa Sanatlarının Sarayı olarak da telefuz edilen mağara Çin'in güney kesiminde yer alır. 10. Eisriesenwelt Mağarası: Dünyadaki en büyük buz dağı ünvanına sahip Eisriesenwelt mağarası, Alp Dağları'nın Avusturya'da bulunan bölümünde yer almaktadır. Diğer açıklamalar: mağara, mağaradan kaçış, ilginç mağaralar, gizemli mağaralar, en büyük mağara, en büyük mağaralar, yer altı mağaraları, mağara resimleri, mağara fotoğrafları, mağara videosu, mağara belgeseli, güzel mağaralar, en güzel mağara, mağara gezisi, mağara turu, mağara turları, korkunç mağaralar, mağarası, harika mağara, doğal mağara, kristal mağara, denizde mağara, yeni keşfedilen mağara, yeni bulunan yerler, doğa harikaları, mağaraların oluşumu, mağara nedir, en eski mağara, en yeni mağara, mağarası nerede, mağarada yaşamak, mağaralar teoremi, enterasan mağaralar. The royalty free music used in this video is 'Dama-May' by Kevin Macleod (incompetech.com). Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://incompetech.com/music/royalty-free/licenses/. Direct URL of the track: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1200086.
YouTube
Education
28-8-2013
Wedding prom hairstyles for long hair. Bridal updo. Свадебная прическа, прическа на выпускной

My new channel with hairstyles! Мой новый канал с видео уроками причесок! http://www.youtube.com/womenbeauty1Ru Мой первый канал с прическами. My first channel with hairstyles http://www.youtube.com/user/womenbeauty1 Мой канал по рисованию. My channel with drawings- https://www.youtube.com/user/drawtogether1 Группа ВКОНТАКТЕ http://vk.com/club37040135 Twitter https://twitter.com/#!/4uwomenbeauty1 Прически от Татьяны Склеминой Hairstyles by Sklemina Tatiana плетение косичек на длинные волосы, прически на короткие волосы, косички на длинные волосы, причёски для средних волос, греческая прическа, прическа в греческом стиле, бант из волос, прически дома, прически в домашних условиях, французские косы, косы в школу, создание прически, прически на 1 сентября, плетение волос, детские прически, укладка на длинные волосы, pricheski na dlinnie volosi, pricheski na dlinnye volosy, элегантная прическа, модная укладка, volosi kosi, pricheski kosi, pricheski vechernie, pricheski svoimi rukami, косы с лентами, прически с лентами, летние прически, весенние прически, смотреть прически на ютуб short hairstyles, medium hairstyles, long hairstyles, prom hairstyles, wedding hairstyles, celebrity hairstyles, teen hairstyles, curly hairstyles, hot spring hairstyles, hairstyles for girls, kids hairstyles, cute girls hairstyles, everyday hairstyle, hair tutorial, hairstyles for long hair, everyday updo, simple hairstyles, pretty hairstyle, glamorous hairstyles, romantic hairstyles, casual hairstyles, hairstyles with extensions, quick hairstyles, everyday updo for work office, braided bun, bun updo, braided updo, ponytail hairstyles, hairstyles with ribbons, hairstyles for school, braided hairstyles
YouTube
Howto
22-10-2013
prenses gelinlik modelleri 2014

Gelinlik modelleri 2014, 2014 yılında evlenmeyi düşünen bayanların belki de en çok tercih ettiği gelinlik modelleridir. Bunun nedeni ise bu gelinliklerin gelin adayı bayanları çok daha güzel göstermesidir. Sonuçta belki de hayatının en mutlu gününü geçirecek olan bayanların gelinlik seçiminde zorlanması ve özen göstermesi gayet normal karşılanmalıdır. Bizler de kanalımıza gelinlik içerikli videolar yükleyerek gelin adaylarının seçimlerine yardımcı olmak istiyoruz. Kanalımıza abone olarak akay gelinlik, prenses gelinlik modelleri, gelinlik fiyatları, pierre cardin gelinlik, henna gelinlik, duvak modelleri, aysira gelinlik, izmir gelinlik, 2013 gelinlik, gelinlikler 2014, balık etek gelinlik, askılı gelinlik, v yaka gelinlik, uzun kollu gelinlik, tesettür gelinlik içerikli videolarımızdan anında haberdar olabilirsiniz.
YouTube
Howto
2-3-2014
En çok beğenilen Gelin Makyajı - Wedding Bridal Makeup

www.eraybeler.com http://myquick.info/eray Güzelliğinizi Keşfedin Eray Kuaför, 1993 yılından bu yana Üsküdar 'da hizmet vermektedir. Teknolojik ve modaya yeni oluşumlara kendi mesleki vizyonumuzla birleştirip, artistik alanda farklılığı yaratıp, evrensel moda ile birlikte, çizgi ve koleksiyonları ERAY KUAFÖR imaji ile sunmaktayız. www.eraybeler.com 0216 341 7959
YouTube
Howto
7-8-2013
Arabic Makeup 2

The beautiful, exotic and creative Arabic makeup and hairstyles. Enjoy. I hope this video inspires you, it inspired me.
YouTube
Howto
25-4-2012
Eray Beler Beauty Lab 2014 Trend Topuz Gelin Başı Üsküdar - Bridal Hairstyle

www.eraybeler.com http://myquick.info/eray Güzelliğinizi Keşfedin Eray Kuaför, 1993 yılından bu yana Üsküdar 'da hizmet vermektedir. Teknolojik ve modaya yeni oluşumlara kendi mesleki vizyonumuzla birleştirip, artistik alanda farklılığı yaratıp, evrensel moda ile birlikte, çizgi ve koleksiyonları ERAY KUAFÖR imaji ile sunmaktayız. www.eraybeler.com 0216 341 7959
YouTube
Howto
26-6-2013
Прическа с валиками с обучающего DVD "Свадебный маэстро"


YouTube
People
23-8-2012
En çok beğenilen gelin başı - Bridal Hairstyle

www.eraybeler.com http://myquick.info/eray Güzelliğinizi Keşfedin Eray Kuaför, 1993 yılından bu yana Üsküdar 'da hizmet vermektedir. Teknolojik ve modaya yeni oluşumlara kendi mesleki vizyonumuzla birleştirip, artistik alanda farklılığı yaratıp, evrensel moda ile birlikte, çizgi ve koleksiyonları ERAY KUAFÖR imaji ile sunmaktayız. www.eraybeler.com 0216 341 7959
YouTube
Howto
10-8-2013
Eray Beler Beauty Lab 2014 Trend Topuz Gelin Başı Üsküdar - Bridal Hairstyle

www.eraybeler.com http://myquick.info/eray Güzelliğinizi Keşfedin Eray Kuaför, 1993 yılından bu yana Üsküdar 'da hizmet vermektedir. Teknolojik ve modaya yeni oluşumlara kendi mesleki vizyonumuzla birleştirip, artistik alanda farklılığı yaratıp, evrensel moda ile birlikte, çizgi ve koleksiyonları ERAY KUAFÖR imaji ile sunmaktayız. www.eraybeler.com 0216 341 7959
YouTube
Howto
24-6-2013
Gelin makiyaji


YouTube
Howto
4-7-2013
Мастер-класс «Техника плетения кос»

Лидеры просмотров на проекте парикмахер тв !! СМОТРИТЕ переходя по ссылке ЛУЧШЕЕ ПЛЕТЕНИЕ ВОЛОС https://www.youtube.com/watch?v=698i3raTRvI ТОП деловая прическа https://www.youtube.com/watch?v=DIoZ9EyMg9Y Свадебное плетение с лентой https://www.youtube.com/watch?v=mGfQaWFPUCc Стрижка длинных волос https://www.youtube.com/watch?v=Ie_bezZv_pA Градуриванный БОБ https://www.youtube.com/watch?v=BDbxi9Axcdo ФРАНЦУЗСКАЯ СТРИЖКА https://www.youtube.com/watch?v=hg5OWGfWDCQ ТЕХНИКА ПЛЕТЕНИЯ жгут https://www.youtube.com/watch?v=n0WOF1sEi8M Плетение из узлов для дома и салона https://www.youtube.com/watch?v=yrKrNrSmfCM Асимметричная стрижка https://www.youtube.com/watch?v=h9kckynolHs топ КОРОТКАЯ СТРИЖКА https://www.youtube.com/watch?v=lA5VAaKHR8A Короткая градуированная стрижка https://www.youtube.com/watch?v=wl0YqaqWqCg Уникальное наращивание волос https://www.youtube.com/watch?v=Vq8Qz7fxEOg ОКРАШИВАНИЕ ОМБРЕ https://www.youtube.com/watch?v=bzxeQj0lfgU ПРИЧЕСКА ИЗ ЛОКОНОВ https://www.youtube.com/watch?v=_Hwj_wUCbhk Вечерняя прическа https://www.youtube.com/watch?v=p5IMQO3x7jg Коктейльная прическа https://www.youtube.com/watch?v=5NpSB6u_v4c Объемные локоны https://www.youtube.com/watch?v=vN1NFPi7y4g Креативная мужская стрижка https://www.youtube.com/watch?v=HndLk__2Ec0 Смотрите нас в соц сетях https://www.facebook.com/parikmaxer.tv http://vk.com/parikmaxertv http://parikmaxer.tv/ Знакомьтесь с нами Автор проекта Сидоров Игорь https://www.facebook.com/igor.sidorov.37 Координатор проекта Анастасия Мищенко https://www.facebook.com/nastya.mischenko.35
YouTube
People
15-9-2012
Estellita Fashion Center 2012

Dresses by Estellita Fashion Center hairstyles an makeup by Estellita http://estellita.az www.facebook.com/estellitafc tel:(+994 12)511 85 15 (+994 12)596 26 96 (+994 12)511 80 30
YouTube
People
23-1-2013
Dağınık topuz gelin saçı modelleri 2014

Dağınık topuz gelin saçı modelleri, dağınık topuz modelleri, topuz saç modelleri, topuz modelleri, topuz gelin saç modelleri, gelin saç modelleri, bayan saç modelleri
YouTube
Howto
11-2-2014
Wedding prom party hairstyles for long hair. Свадебная прическа, вечерняя прическа.

My new channel with hair ideas! Мой новый канал с видео уроками причесок! http://www.youtube.com/womenbeauty1Ru Мой первый канал с прическами. My first channel with hairstyles http://www.youtube.com/user/womenbeauty1 Мой канал по рисованию. My channel with drawings- https://www.youtube.com/user/drawtogether1 Моя страница на Facebook (Join me on FACEBOOK): https://www.facebook.com/pages/Womenbeauty1/369029276535217 Группа ВКОНТАКТЕ http://vk.com/club37040135 Twitter https://twitter.com/#!/4uwomenbeauty1 Wedding prom hairstyles by Sklemina Tatiana Прически на свадьбу, вечерние прически, прически на выпускной от Татьяны Склеминой
YouTube
Howto
20-12-2013
Elegant hairstyles for long hair. Вечерняя прическа на длинные волосы.

My new channel with hair ideas! Мой новый канал с видео уроками причесок! http://www.youtube.com/womenbeauty1Ru Мой первый канал с прическами. My first channel with hairstyles http://www.youtube.com/user/womenbeauty1 Мой канал по рисованию. My channel with drawings- https://www.youtube.com/user/drawtogether1 Моя страница на Facebook (Join me on FACEBOOK): https://www.facebook.com/pages/Womenbeauty1/369029276535217 Группа ВКОНТАКТЕ http://vk.com/club37040135 Twitter https://twitter.com/#!/4uwomenbeauty1 Вечерние прически, прически на свадьбу от Татьяны Склеминой Hairstyles by Sklemina Tatiana music: Trouble
YouTube
Howto
14-11-2013
Gösterişli bir türbanlı gelinbaşı modeli nasıl yapılır.

Türban Aksesuarları Satış : http://www.turbanaksesuar.com https://www.facebook.com/512924688749808
YouTube
Howto
4-3-2013
UP-STYLE DREAMS 1

volume 1
YouTube
Travel
17-12-2011
Savaş Aydoğan Topuz Eğitimi

Arzum kozmatik akademi.
YouTube
Howto
24-2-2013
2014 topuz modelleri ..2014 hochsteckfrisuren ( hairstyle by mehtap )

yeni daginik topuzlar gelin baslari ..gelin saclari..hürrem topuzlari ..kina saci nisan saci ..acik topuzlar ..dogal topuzlar ..wedding hairstyles ..by mehtap
YouTube
Howto
27-10-2013
TOPUZ MODELLERI DEGISIK SAC MODELLERI 2 (HAIRSTYLE BY MEHTAP ) wedding hairstyles hochsteckfrisuren

wedding hairstyles. hochsteckfrisuren .degisik sac modelleri ..daginik topuz modelleri ..degisik örgüler ..braid hairstyle ..5 strand braid..bow braid ..flower hairstyles..topuz modelleri 2012 ..dogal sac modelleri ..dogal topuzlar..gelin saclari ..gelin basi ..gelin topuzlari kina saci ..kina icin sac modelleri ..nisan topuzlari
YouTube
Howto
21-9-2012
En çok beğenilen gelin başı - Bridal Hairstyle

www.eraybeler.com http://myquick.info/eray Güzelliğinizi Keşfedin Eray Kuaför, 1993 yılından bu yana Üsküdar 'da hizmet vermektedir. Teknolojik ve modaya yeni oluşumlara kendi mesleki vizyonumuzla birleştirip, artistik alanda farklılığı yaratıp, evrensel moda ile birlikte, çizgi ve koleksiyonları ERAY KUAFÖR imaji ile sunmaktayız. www.eraybeler.com 0216 341 7959
YouTube
Howto
24-10-2013
Wedding prom hairstyles for long hair. Свадебная прическа, прическа на выпускной на длинные волосы.

My new channel with hair ideas! Мой новый канал с видео уроками причесок! http://www.youtube.com/womenbeauty1Ru Мой первый канал с прическами. My first channel with hairstyles http://www.youtube.com/user/womenbeauty1 Мой канал по рисованию. My channel with drawings- https://www.youtube.com/user/drawtogether1 Моя страница на Facebook (Join me on FACEBOOK): https://www.facebook.com/pages/Womenbeauty1/369029276535217 Группа ВКОНТАКТЕ http://vk.com/club37040135 Twitter https://twitter.com/#!/4uwomenbeauty1 Вечерние прически, прически на свадьбу от Татьяны Склеминой Hairstyles by Sklemina Tatiana music: Crimson Fly, Hey Girl, Where I am From, How it Began
YouTube
Howto
14-11-2013
Wedding hairstyles for long hair. Вечерняя прическа на длинные волосы.

My new channel with hair ideas! Мой новый канал с видео уроками причесок! http://www.youtube.com/womenbeauty1Ru Мой первый канал с прическами. My first channel with hairstyles http://www.youtube.com/user/womenbeauty1 Мой канал по рисованию. My channel with drawings- https://www.youtube.com/user/drawtogether1 Моя страница на Facebook (Join me on FACEBOOK): https://www.facebook.com/pages/Womenbeauty1/369029276535217 Группа ВКОНТАКТЕ http://vk.com/club37040135 Twitter https://twitter.com/#!/4uwomenbeauty1 Вечерние прически, прически на свадьбу от Татьяны Склеминой Hairstyles by Sklemina Tatiana music: Satin Sugar, Raindrops, Smooth Ridin, Let`s Do It, Hey Girl
YouTube
Howto
8-11-2013