Array
(
    [id] => cOvoUGb08cI
    [title] => aslan-avi
)
 
Login

Aslan AviAslan avi: Adama saldiran aslan son anda vuruluyor. Fake degil, gercek görüntüler. Avcilar sok anindalar.
YouTube
People
17-10-2013


View Related Videos

Comments

Related Videos

Aslan Sürüsünün 4 Farklı Su Aygırı Avı

Aslan sürüsünün su aygırları ile savaşması çok fazla görülen bir durum değildir. Ancak bu sürü farklı. Neredeyse karınlarını sadece su aygırı ile doyuruyorlar. İşte aslan sürüsünün 4 farklı su aygırı avı.
YouTube
Animals
8-2-2014
ASLAN ADAMI ÖLDÜRÜYOR


YouTube
Animals
8-9-2013
Gösteride Aslan Dehşeti +18

Gösteride Aslan Dehşeti +18 http://www.toplusmstoplumail.com
YouTube
Autos
9-6-2012
Safari'de Korkutan Aslan Avı 1

Safari'de avlanan aslanlar bazen çok korkutucu olabiliyor. İşte Safari'de avlanan dev erkek aslanlar.
YouTube
Animals
3-2-2014
Aslan küçük kızı yiyor

aslanın saldırısına uğrayan küçük kızın ölümle yaşam arasındaki mücadelesi
YouTube
Animals
18-8-2013
Afrika yerlilerinin vahşi av taktiği +18

Afrika yerlilerinin vahşi av taktiği +18
YouTube
Education
27-6-2012
Domuzu Canlı Yiyen Gaddar Kaplan

Yakaladığı Yaban domuzunu öldüremeden yemeye başlayan 16 aylık Kaplan yavrusu
YouTube
Animals
29-10-2013
Doku: Leopard vs. Warzenschwein

Leopard jagt einen Wildschwein. HD Qualität
YouTube
People
17-10-2013
sırtlanlar dişi aslana saldırdı , erkek aslan ise öcünü aldı

aslan insana saldırdı aslan insanı yedi hayvan insana saldırdı ayı aslan kavga ediyor kesinlikle izleyin hayvanlar kavga ediyor yok böyle bir dövüş dünyanın en hızlı dünyanın en iyi dünya bunu belgesel izle belgesel seyret film izle dizi izle gerçek hikayeler
YouTube
Animals
6-11-2013
Serengeti, Lions attack Cape Buffalo using suffocation, 2013

13 lions attack a herd of Cape Buffalo on the Serengeti Plain, November 2013 Warning maybe offensive, but it is the circle of life.
YouTube
People
1-12-2013
bufalolar aslanı öldürüyor kesinlikle izleyin

aslan insana saldırdı aslan insanı yedi hayvan insana saldırdı ayı aslan kavga ediyor kesinlikle izleyin hayvanlar kavga ediyor yok böyle bir dövüş dünyanın en hızlı dünyanın en iyi dünya bunu belgesel izle belgesel seyret film izle dizi izle gerçek hikayeler
YouTube
Animals
6-11-2013
fil sirkten kaçıyor , insanlara saldırıyor ve vuruyorlar

fil kaçıyor fil saldırıyor fil saldırısı insanlara saldırıyor hayvanı öldürüyorlar vuruyorlar adamı öldürdü
YouTube
Animals
8-11-2013
Erkek Aslanların En Unutulmaz 5 Savaşı

Erkek aslanların ana görevi sürülerini korumaktır. Onlardan avlanmaları ya da sürüyü doyurmaları beklenmez. Çünkü bu işler dişi aslanların görevidir. Ancak erkek aslanlar sadece sürülerini korumak için savaşmazlar. Bazen kendilerini korumak için, bazen rakip aslanları yenmek için, bazen çiftleşmek haklarını korumak ya da bu hakkı kazanmak için dövüşebilir ya da savaşabilirler. İşte izleyeceğiniz bu video, erkek aslanların en unutulmaz savaşlarından, en unutulmaz dövüşlerinden derlenmiş videolardan oluşuyor. İyi seyirler.
YouTube
Animals
9-2-2014
Safari'de Korkutan Aslan Avı 2

Bu videoda aslan tüm gücüyle avcıya saldırıyor. Tam pençesini avcıya geçireceği anda tüfekle vurulup yere devriliyor. O inanılmaz dakikalar kameraya böyle yansıyor.
YouTube
Animals
3-2-2014
düğünde kavga


YouTube
People
1-10-2013
İki Aslan Sürüsü Karşı Karşıya Gelirse

Aslanlar genelde sürü halinde gezen hayvanlardır. Ancak bu sürülerin pek karşı karşıya geldiği görülmez. Çünkü Aslan sürüleri genelde kendi hakimiyet alanlarında varlıklarını sürdürürler. Ancak bu sefer aslanlar karşı karşıya geliyor ve kaçınılmaz son başlıyor.
YouTube
Animals
1-12-2013
Kurt Avı Böyle Birşey Yok :)

Hafif Küfürlü Arkadaşlar :)
YouTube
People
12-12-2011
Belgesel Leopar domuz avında! leopar donuz ovunda! خنزير ثائقي جاكوار هانت!

Belgesel jaguar domuz avında! Belgesel yaquar donuz ovunda! bunu izle mutlaka http://www.youtube.com/watch?v=wcpQ7ZsjBCk kurye خنزير ثائقي جاكوار هانت! Bunlarada bak ilgini çekecek كما أنها سوف تكون ذات فائدة لل Bunlara da bax ilgini çəkəcək https://www.youtube.com/watch?v=Ox1TGLhlDFE https://www.youtube.com/watch?v=8Gjcortjun8 istanbul içi Moto Kurye http://www.ar-eskurye.com moto kurye hizmeti http://www.turexkurye.com gece kurye hizmeti http://www.motorkurye.com express kurye hizmeti http://www.areskurye.com moto kurye hizmeti Kurye hizmeti 0212 320 45 00
YouTube
Film
11-12-2012
Aslanların Fil Avı Sahnesi Müthiş !


YouTube
Comedy
6-4-2013
Afrika Vahşi aslanların avı Bufalo manda avlıyolar aslanların savaş alanı-Türkçe dublaj

http://www.facebook.com/BeLgESeLLGuNLuGuM http://www.facebook.com/BeLgESeLLGuNLuGuM Daha fazlası icin sayfamızı takip edebilirsiniz TÜRKÇE DUBLAJDIR.Afrikada Vahşi aslanların avı Bufalo manda avlıyolar aslanların savaş alanı.Bu aslanlar avlarını canlı canlı yiyorlar.
YouTube
Animals
10-6-2012
Gerçek güçlere sahip dünyanın en güçlü 10 böceği

Bizi takip etmeyi unutmayın http://www.youtube.com/mailcetv Onları özel kılan, cüsselerinden çok daha büyük özellikleri olması, işte dünyanın en güçlü böceklerinden sadece bir kaçı... 1. Bok Böceği Kendi ağırlığının 1141 katı fazlasını taşıyabilir. Bu bir insanın yaklaşık olarak çift katlı 6 tam dolu otobüsü çebebilmesine eşdeğerdir. 2. Habrobracon Parazitik yabanarısı 180.000 rad radyasyona dayanabilecek güçtedir. Hiroşima'ya oranla 18 kat daha güçlü bir patlamada hayatta kalabilir. 3. Pire Pire yaya benzeyen yapısı sayesinde kendi uzunluğunun 200 katı kadar zıplayabilir. Bu bir insanın ortalama olarak 344 metre zıplaması anlamına gelir. 4. Yaprak Kesici Karıncalar Kendi ağırlıklarının 50 kat fazlasını taşıyabilirler. Bu bir insanın 2 küçük arabayı kaldırması anlamına gelir. 5. Titan Böceği Amazonlar'ın en büyük böceği olan Titan Böceği, bir kalemi yarıya kadar ısırabilecek ve insan etini koparabilecek kadar güçlü çene kaslarına sahiptir. 6. Köpük Böceği Kendi uzunluğunun 140 katı (70cm) zıplayabilir. 7. Zırhlı Böcek Zırhlı Böcek Dünya'daki en güçlü dış kabuğa sahip canlılarından biridir. Uygun bir delgi aleti kullanmadan kabuklarına herhangi bir sivri cisim sokmak mümkün değildir. 8. Gergedan Böceği Kendi ağırlığının 30 kat fazlasını 30 dakika boyunca yorulmadan taşıyabilir. Bu insanın başının üzerinde bir otomobili 1,5 km boyunca taşımasıdır. 9. Bal Arısı Kecdi ağırlı kadar polen ve nektar taşıyabilen bal arısı tam dolu olduğunda bile uçmaya devam edebilir. 10. Hamam Böceği Dünyadaki en güçlü canlılardan biri olan hamam böceği başı kesildikten sonra bir hafta boyunca yaşayabilir. Aynı zamanda radyasyona karşı insanlardan 15 kat daha dayanıklıdır.
YouTube
Tech
7-7-2014
Dev Zürafanın Aslan Sürüsüyle İnanılmaz Savaşı


YouTube
People
24-8-2013
Piton Avı


YouTube
Animals
9-9-2010
ASLAN ASLANA KARŞI - belgeselizle.com

ASLAN KAVGALARININ DAHA DA FAZLASI İÇİN. http://www.belgeselizle.com/kategori/karsilasmalar
YouTube
Tech
4-7-2013
afrika vahşi yaşam belgeseli aslanların avlanması


YouTube
People
24-8-2013