Array
(
    [id] => _Mfo4gJpAqU
    [title] => auzef-mazeret-sinavlari-hakkinda-onemli-aciklamalar
)
 
Login

Auzef Mazeret Sınavları Hakkında Önemli Açıklamalarhttps://www.facebook.com/rusensinan.ozalp.9
YouTube
Education
1-12-2012


View Related Videos

Comments

Related Videos

AUZEF Sıkça Sorulan Sorular

Değerli arkadaşlar sizler için hazırlamış olduğumuz AUZEF ile ilgili birçok soruya cevap bulmaya çalıştık umarım faydalı olur. 1. Ortak derslerden Muaf olma durumu 2. AUZEF Eğitim materyalleri 3. Alms Ders çalışma Sistemi 4. Alms Şifre Değiştirme 5. AUZEF Formasyon Sertifikası 6. Auzef Örgün derslere girebilirmi? 7. AUZEF'den Örgün eğitime geçiş nasıl yapabilirim ? 8. AUZEF Diploması ile ilgili bilgiler. 9. AUZEF Öğrenci işleri ve görevleri 10. Öğrenci belgesi almak için ne yapmalıyım ? 11. Kayıt Dondurma,Kayıt Sildirme ve Kayıt Açtırma işlemleri. 12. Askerlik ve Tecil İşlemleri 13. Öğrenci Kimlik Kartı ile ilgili önemli bilgiler. 14. Auzef Sınav sistemi ile ilgili önemli bilgiler. 15. Vize sınavına dair bilgiler 16. Final sınavına dair bilgiler 17. Mazeret sınavına dair bilgiler 18. Bütünleme sınavına dair bilgiler 19. Sınavlar hangi ünitelerden ve haftalardan yapılıyor ? 20. Ano hesaplaması 21. Agno hesaplaması 22. Not hesaplaması 23. Mutlak sistem harf not karşılıkları 24. Mezun olabilmek için hangi şartlar gerekli ? 25. İkinci Üniversite Kayıt Tarihleri 26. Yeni Kayıt Tarihleri 27. Kayıt Yenileme Tarihleri 28. DGS kayıt Tarihleri
YouTube
People
16-9-2013
Auzef Mazeret Sınavı Başvurusu

http://auzefiu.com/
YouTube
Education
13-4-2013
Mazaret Sınav Başvurusu Nasıl Yapılır ? - İstanbul Üniversitesi Auzef Bölümü

İstanbul Üniversitesinde Vizelerden Dolayı Sınav İptalleri Yapılmaktadır. Bu Video Da Nasıl İkinci Defa Sına Hakkı kazanacağımız Anlatılmaktadır.
YouTube
Education
27-11-2012
Auzef sosyoloji, siyasal düşünceler tarihi 1. hafta

İstanbul üniversitesi açık ve uzaktan eğitim fakültesi sosyoloji bölümü siyasal düşünceler tarihi dersi 1. hafta ders anlatımı.
YouTube
Education
12-11-2012
Auzef Not Hesaplaması ve Duyurular


YouTube
Education
2-12-2012
Güzel Sanatlar Ödevinin Yüklenmesi


YouTube
Education
21-12-2012
Auzefiu Forum Kullanımı

forum.auzefiu.com forumunun kısaca bilgilendirmesi..
YouTube
Education
19-2-2013
Cehennem azabı nasıldır?

Ayetler ve hadisler ışığında cehennem azabı. "O her şeyi kuşatacak olan Kıyamet'in haberi sana geldi mi? Yüzler var ki, o gün eğilmiş, zillete bürünmüştür. Çalışmış, yorulmuştur. Kızışmış bir ateşe girer. Onlara kızgın bir kaynaktan su verilir. Onlar için kuru bir dikenden başka yiyecek de yoktur. O da ne besler, ne de açlığı giderir. (Gaşiye 1-7) http://www.seyrangah.tv/cehennem-atesi-nasil-bir-atestir.html
YouTube
Education
27-6-2013
Ahmet Şerif İzgören İdare etme sanatı,liderlik sırları


YouTube
Education
16-8-2013
AUZEF Ara Sınav(Vize) bilgilendirme.

Ara sınav(vize) nedir ve ne zaman yapılmaktadır? Ara sınavlar(vize) nasıl yapılmaktadır, içeriği nedir ve sınav süresi ne kadardır? Ara sınavlarda hangi ünitelerden sorumluyuz? Ara sınavlar neden hafta içi ve akşam yapılmaktadır? Ara sınavlara çeşitli sebeplerle giremediğim takdirde ne yapmam gerekiyor? Mazeret sınavı nedir? Mazeret sınavına kimler, nasıl başvurabilir? Mazeret sınavlarında hangi ünitelerden sorumluyuz?
YouTube
People
27-10-2013
Auzef 2013 Ders Seçimi

www.auzefiu.com
YouTube
Education
25-8-2013
ALMS Ses ve Video Dosyalarını İndirmek

http://forum.auzefiu.com/
YouTube
Education
3-3-2013
3 Haftada 1 Beden İncelten 10 Hareket

gülben ergen'in programına katılan ender saraç 3 haftada 1 beden incelten 10 hareketi gösteriyor
YouTube
Education
27-9-2013
Online Basvuru Video Anlatım

Trakya Üniversitesi
YouTube
Howto
6-5-2013
İ.Ü Ders Kaydı Nasıl Yapılır?

İstanbul Üniversitesinin Öğrenci Otomasyon Sistemi olan Nokta'da ders kaydının nasıl yapılacağını anlatmaya çalışacağım. Not: Yeni gelen öğrenciler içindir...
YouTube
Education
5-9-2013
Auzef Not Hesaplama 2013

AUZEF Not hesaplama 2013 www.auzefiu.com
YouTube
Education
17-6-2013
Auzef Video Ders Notu ve Mp3 Ders Notu İndirme İşlemi


YouTube
Education
14-4-2013
AUZEF Öğrenci Kimlik Kart Talebi Nasıl Yapılır ???

AUZEF kimlik kartları ile ilgili fakültemizin yapmış olduğu açıklamaya göre bu işlemi yaptıktan sonra kargo ile öğrenci kimlik kartları sizlere gönderilecektir.
YouTube
Education
5-4-2014
AUZEF Dört Adımda Kayıt Yolu

YENİ KAYIT OLACAKLAR BU LİNKTEN ŞİFRENİZİ BELİRLEYİP OTOMASYON SİSTEMİNE ÖN KAYIT YAPMAK İÇİN GİREBİLİRSİNİZ. http://nokta.istanbul.edu.tr/nos/main/main.aspx
YouTube
Education
4-9-2013
AÖF Ders Ekle Sil İşlemi Nasıl Yapılır

Anadolu Üniversitesi dönemlik-kredili ders ekle-sil işlemi örneği.
YouTube
Education
15-10-2012
Auzef Coğrafya Duyuru ve Ders Takibi Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

www.auzef.com
YouTube
Education
17-10-2012
Joe Satriani - Love Thing Cover by Jack Thammarat

Hi guys! I'm sorry, I didn't upload a new video for a long time. So, this is my cover of Joe Satriani - Love Thing. Backing track by Bobby Parrs at http://www.bobbysbackingtracks.com/en/ Hope you like it! Gear : Yamaha Pacifica JT Custom with Seymour Duncan Custom 5 and Classic Stack Plus pickups, Laney Ironheart IRT120H with Laney 2x12 Lionheart Celestion Greenback Cabinet, Shure SM57 Microphone, BOSS V-Wah, RME Babyface Audio Interface and UAD-2 Plugins.
YouTube
Entertainment
17-8-2012
Murat Dalkılıç - Kara Gözlüm (Joy Turk Akustik)

http://www.facebook.com/gitaratolye http://www.facebook.com/caglarhepterlikcioffical Destek için beğenelim!
YouTube
Music
22-5-2012
Nejat Uygur'dan "politik görüş" özeti

Nejat Uygur'dan "politik görüş" özeti - Zamsalak finalinden
YouTube
Education
2-7-2013
Chand Sifarish - Song - Fanaa

Release Date: 26 May 2006 Genre: Romance / Drama Run Time: 168 Mins Starring: aamir khan, kajol, special appearance: tabu, kirron Kher, Guest Appearance: Shiney Ahuja Lyrics: Prasoon Joshi Music: Jatin - Lalit Produced By: Aditya Chopra Directed By: Kunal Kohli Set "Chand Sifarish" - Song as your Caller Tune (India only): http://tinyurl.com/p4fgtpx SYNOPSIS: Choices... to choose between right or wrong is simple, but what defines one's life is the decision between the greater of two goods or the lesser of two evils. This is the advice that Zooni Ali Beg (Kajol) receives from her father just as she is about to venture out into the world of her own for the very first time. Little does she know that these very words will shape her life. Zooni, a blind Kashmiri girl, meets Rehan Qadri (Aamir Khan), a local Delhi tour guide and an incorrigible flirt. Her friends warn her against this good-for-nothing roadside Romeo, but she chooses to ignore them. It is now her time to discover life and love. Is this really the right choice? Rehan is fascinated by Zooni and wants her to see life as it should be seen, in its many colours. He promises her that the time spent with him will be the most precious in all her life. Zooni sees Delhi, life and love like she never has before, because of Rehan. What Zooni doesn't know is that Rehan has another side of his life that he has kept from her something that can not only change her life, but can also destroy it.
YouTube
Music
27-5-2011