Array
(
    [id] => X77U8FFSPLY
    [title] => beton-dekoracyjny
)
 
Login

Beton dekoracyjnyFilm instruktażowy jak nakładać beton dekoracyjny z gamy produktów Primacol decorative.
YouTube
Howto
18-12-2011


View Related Videos

Comments

Related Videos

Beton Dekoracyjny - Fox Dekorator - film instruktażowy

BETON DEKORACYJNY FOX, to nowoczesny, surowy barwny tynk mineralny. Ten modny artystyczny tynk, zabarwiony naturalnymi pigmentami, stanowi doskonałą dekorację nowoczesnych wnętrz mieszkalnych i publicznych. Doskonale harmonizuje z metalem, szkłem i surowym drewnem.
YouTube
Howto
7-3-2013
Beton MAGNAT Style - film instruktażowy - poleca www.fachowywykonawca.pl.flv

www.fachowywykonawca.pl
YouTube
Howto
18-8-2011
Technika Trawertyn na jedną warstwę - Elite Travertino Antica Signoria


YouTube
Howto
18-5-2012
Farba Betonowa-Fox Dekorator - film instruktażowy

FARBA BETONOWA FOX, to nowoczesna, farba na spoiwie mineralnym. Zabarwiona naturalnymi pigmentami, stanowi doskonałą dekorację nowoczesnych wnętrz mieszkalnych i publicznych. Jej powierzchnia nawiązuje wyglądem do betonu, ze swoimi charakterystycznymi przebarwieniami, miejscami widocznym piaskiem, drobnymi ubytkami w powierzchni obok miejsc, bardzo równych i gładkich.
YouTube
Howto
12-3-2013
BETON tynk architektoniczny LUXMAL TG FILM JAK WYKONAĆ

Fanpage: http://www.facebook.com/pages/Luxmal/307914932648579
YouTube
Education
21-11-2011
Malowanie posadzki betonowej - Film instruktażowy

Więcej informacji o dekoracji betonu na http://www.posadzki.us Film pokazuje wykonanie loftowej posadzki dekoracyjnej przy użyciu barwnych polimerów Rembrandt, sposób jej zabezpieczenia bezbarwnym epoksydem SS1600 oraz efekt zastosowania wosku Easy Shine na powierzchni.
YouTube
Howto
5-9-2012
Panele betonowe | dekorady.pl

więcej na http://dekorady.pl
YouTube
Howto
7-6-2013
PressBeton® - Wykonanie ozdobnej nawierzchni betonowej

http://www.bautech.pl, tel. (22) 716-77-91 Jak wykonać dekoracyjną nawierzchnię z wylewanego betonu z odciskanym wzorem. Technologia PressBeton® firmy Bautech. Tu Pressbeton® wykonywany w zatoce autobusowej przy ul Marszałkowskiej w Warszawie. Wykonaj własną nawierzchnię betonową w ogrodzie, przy basenie, na schodach, przy recpecji, na parkingu lub podjeździe pod dom, biuro, obiekt użyteczności publicznej, zabudowania inwentarskie, sklep. Zapraszamy! http://www.bautech.pl/pl/oferta/posadzki-dekoracyjne/nawierzchnie-ozdobne.html
YouTube
Tech
5-7-2012
Projekt Bar - Imitacja kamienia (stone imitation)

Projekt Bar - Imitacja kamienia (stone imitation)
YouTube
Howto
7-4-2012
kamienne nawierzchnie.mpg


YouTube
Tech
27-10-2010
Jak uzyskać efekt kamienia na ścianie?

więcej na http://www.dekoratorniatv.pl/dekokino/dzialy.php?d=dr
YouTube
Howto
6-10-2012
Trawertyn - Cameleo - Tynki dekoracyjne - Trawertyn Dekoracyjny

Tynk dekoracyjny Trawertyn to unikalne pokrycie dekoracyjne stworzone na bazie naturalnych spoiw wapiennych i pyłu marmurowego. Nadaje powierzchni efekt dekoracyjny podobny do przeciętego trawertynu z widocznymi elementami imitującymi jego wewnętrzną strukturę w formie naturalnych ubytków i wżerów. TRAWERTYN - Tynk dekoracyjny http://www.cameleo.pl/p,pl,5,trawertyn.html PRODUCENT FARB I TYNKÓW DEKORACYJNYCH
YouTube
Howto
10-8-2011
Jak uzyskać efekt betonowej ściany?

więcej na http://www.dekoratorniatv.pl/dekokino/dzialy.php?d=dr
YouTube
Howto
6-10-2012
How to lay 1" pavers over existing concrete.

If you are looking to purchase Paver Loc, you can do so through this link, http://shop.paverloc.com/main.sc, or our website, http://paverloc.com/. Product is warrantied only if installed with a Certified Paver Loc Installer. To become certified, there is a 4 hour course that costs $500. Please call 772-563-0012 for more information.
YouTube
Howto
15-5-2012
Trawertyn TG - Producent Luxmal

film wykonania Fanpage: http://www.facebook.com/pages/Luxmal/307914932648579
YouTube
Education
19-11-2010
Colorificio Spiver - Nahir Rigato

Colorificio Spiver - Un sistema decorativo che nasce dallispirazione data da incantevoli luoghi orientali che ancora oggi si conservano nella meravigliosa isola che è la Sicilia, terra dai mille colori, dove gli stili bizantini, arabi e normanni si miscelano quasi naturalmente con i paesaggi di questa terra. Da qui lidea di creare questo nuovo effetto decorativo che sa doriente. Uno stile etnico, con il tocco magico dellItalian Style.
YouTube
Tech
5-8-2009
System Concreto- pokaz montażu

System dekoracji ścian Concreto jest dostępny w salonie Krono Arena w Ostrowie Wlkp. System Concreto jest nowatorskim i unikalnym systemem dekoracji ścian na bazie płyt drewnopochodnych Kronospan. Jest odpowiedzią na potrzeby rynku w zakresie nowoczesnych pokryć ścian zgodnych z najnowszymi trendami obowiązującymi w wykończeniu wnętrz. System ten jest przeznaczony do indywidualnego wykonania przez klienta, co daje możliwości dostosowania efektu końcowego do indywidualnych potrzeb i gustów. Rezultat pokrycia płyt Concreto masą dekoracyjną doskonale imituje surowy beton jest jednak dużo łatwiejszy i korzystniejszy cenowo do wykonania niż pokrycie ścian płytami betonowymi. Więcej: http://intar.pl/About/1998_1768_system-concreto.aspx
YouTube
Howto
26-3-2012
Effecto w stylu retro - pasta strukturalna

Film instruktażowy jak nakładać effecto w stylu retro z gamy produktów Primacol decorative.
YouTube
Howto
18-12-2011
Trawertyn

Film instruktażowy jak nakładać trawertyn z gamy produktów Primacol decorative.
YouTube
Howto
18-12-2011
Stiuk klasyczny

Film instruktażowy jak nakładać stiuk klasyczny z gamy produktów Primacol decorative.
YouTube
Howto
18-12-2011
Grasmarmo - Film instruktażowy

Gładkie, w pełni ekologiczne pokrycie dekoracyjne, wytwarzane przy użyciu naturalnych minerałów. Specjalnie dobrane składniki na bazie wapna gaszonego pozwalają łatwo odprowadzać wilgoć ze ścian, co zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni. Polecamy stosować w małych, wąskich pomieszczeniach, na sufitach, oraz wszędzie tam gdzie chcemy uzyskać elegancki efekt refleksów, ze względu na lustrzane odbicie, wizualnie powiększa przestrzeń. Grassmarmo doskonale nadaje się do prac restauratorskich i odnowy zabytkowych wnętrz. Jest bardzo szlachetnym efektem dekoracyjnym, wyglądem odzwierciedlającym marmur, jednakże nie jest zimny i przyjmuje temperaturę otoczenia.
YouTube
Education
22-12-2010
Decco pearl

Film instruktażowy jak nakładać farbę decco pearl z gamy produktów Primacol decorative.
YouTube
Howto
18-12-2011
Stiuk wenecki - film instruktażowy firmy Ecorson

Stiuk wenecki jest gładkim w pełni ekologicznym pokryciem dekoracyjnym wytwarzanym od stuleci, przy użyciu naturalnych składników wyprodukowany na bazie wapna gaszonego. Oryginalne receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie, pozwalają na łatwe odprowadzenie wilgoci ze ścian, hamując rozwój grzybów i pleśni, produkt korzystnie wpływa na mikroklimat pomieszczenia. Odbijając światło, pozwala wizualnie zwiększyć przestrzeń. Rewelacyjnie prezentuje się zarówno na małych jak i dużych przestrzeniach. Pięknie wygląda na sufitach i ścianach, wchodząc w mariaże z ciekawie dobranym oświetleniem.
YouTube
Education
7-12-2010
Intonaco - film instruktażowy

Intonaco MAGNAT Style to dekoracyjna farba akrylowa nadająca powierzchniom strukturę drobnoziarnistego, szlachetnego tynku z subtelnymi granulkami. Jest to prosty aplikacyjnie efekt, którego ostateczny wygląd zależy od zastosowanej techniki rozprowadzania ziaren tynku. Oryginalny i bardzo stylowy efekt uzyskamy malując, nałożoną już na ścianę strukturę, farbą Metallico MAGNAT Style dostępną w 4 bazowych kolorach: srebrnym, złotym, grafitowym lub miedziowym. Więcej na http://www.magnatfarby.pl/produkty/produkty-style/art,11,intonaco.html
YouTube
Howto
24-1-2011
Farba Strukturalna- PRODUCENT LUXMAL TG- FILM JAK WYKONAĆ

Fanpage: http://www.facebook.com/pages/Luxmal/307914932648579
YouTube
Education
6-12-2011