Array
(
    [id] => EZ215zW_WK8
    [title] => hafiza-zeka-beyin-gelisimi-balik-yagi-dha-iliskisi
)
 
Login

Hafıza, Zeka, Beyin Gelişimi & Balık Yağı DHA İlişkisi...BALIK YAĞINDAKİ OMEGA-3 "DHA" MİKTARI & BEYİN GELİŞİMİ İLİŞKİSİ Her Omega-3 yağı aynı değildir. EPA ve DHA kalp ve beyin sağlığı için en etkili iki Omega-3 yağ asitidir. Bedeniniz EPA ve DHA yağ asitlerini sever, çünkü her ikisi de kalbinizdeki hücre zarı sağlığına destek olmaktadır. Özellikle DHA yağ asiti hafıza, zeka, beyin gelişimi ve göz sağlığı için çok önemlidir. En iyi EPA ve DHA yağ asitleri balık yağında bulunmaktadır. Hafıza ve zeka için balık yağındaki DHA miktarı çok önemlidir. Beyin gelişimi ve göz sağlığı için DHA oranı yüksek olan balık yağları tercih edilmelidir. Bilim adamlarına göre beynin ihtiyacı olan "DHA"nın normal beslenme programıyla alınması oldukça zor. "DHA" özellikle çocukların ve öğrencilerin hafıza, zeka ve beyin gelişimi için çok önemli bir faktör. Ayrıca göz ve kalp sağlığı için de önemli. Mega Hafıza'nın sunduğu Mega-O-Mega Balık Yağı'nın günlük (10 ml) kullanımında 1300 mg DHA var. Beynin % 60'ı DHA yağ asitinden oluşuyor. Günlük 600 mg alınan DHA çocukların okuma bozukluklarınının giderilmesine yardımcı oluyor. Bilim adamlarına göre kandaki yüksek DHA oranı yüksek zeka ile ilişkili. Günde 1000 mg'ın üzerinde alınan DHA bazı çocukların dikkat dağınıklığının azalmasına yardımcı oluyor. ALDIĞINIZ BALIK YAĞININ İÇİNDEKİ "DHA" MİKTARINA BAKINIZ • Mega Hafıza'nın ürünü Mega-O-Mega balık yağının içinde (10 ml'de) günlük 1300 mg DHA var. • Alacağınız balık yağlarının etiketlerini mutlaka inceleyiniz. Çoğunun günlük kullanımında ortalama 200 ila 380 mg DHA olduğunu göreceksiniz. • Balık yağı etiketlerini incelediğinizde çoğunluğunun saf balık yağı olmadığını ve içine "Ayçiçek Yağı" veya diğer adıyla "Helianthus Annuus Yağı" gibi bitkisel yağların da katıldığını fark edeceksiniz. • Balık yağı etiketlerinde örneğin "EPA / DHA" olarak 300/240 şeklinde yazılan bir ifade, balık yağının içeriğinde oran olarak 240 mg "DHA" olduğunu ifade etmektedir. Daha fazla bilgi için Mega Hafıza'nın 0-312-417 33 30 nolu telefonunu arayınız. www.MegaVitamin.com www.Mega-O-Mega.com www.MegaHafiza.com
YouTube
Education
13-7-2013


View Related Videos

Comments

Related Videos

Öğrenen Beyin (21.04.2013)

The Learning Brain Öğrenen Beyin (21.04.2013) çeviri: Esin Tezer düzenleme: İlknur Çakmak www.okyanusum.com
YouTube
Tech
21-4-2013
Bu dua ile uçuşa geçersin :) Cübbeli Ahmet hoca

www.cubbeliahmethoca.tv
YouTube
Comedy
3-11-2011
BALIKÇI, Yardım ve Sonuçları Kişisel Gelişim

Hayat Kurtaran Balıkçı başlıklı bu bireysel gelişim filmi insanlara yardım, huzur ve sonuçları konusunda ilham veriyor. Karşılıksız yardım, sonuçta duyulan huzur ve beklenmeyen ödüller konu ediliyor. Bireysel gelişim, yardım, mutluluk, kendini gerçekleştirme, motivasyon ve huzuru bulmanın sırlarının temel olarak bu filmde olduğu söylenebilir. Film Mega Hafıza sponsorluğunda Melik Duyar tarafından hazırlanmıştır. Resimler Mehmet Şenocak tarafından çizilmiştir. Kişisel gelişim, bireysel gelişim, başarı, başarılı olmak, zenginlik, motivasyon vb. konularda çok daha ilginç kısa filmler, videolar ve hikayeler görmek istiyorsanız Mega Hafızanın www.ilhamverenhikayeler.com web sitesini ziyaret ediniz. Unutmayın Mutluluk, Huzur ve Motivasyon Beyinde Başlar.
YouTube
Education
17-5-2010
Unutkanlığa Ne İyi Gelir-Unutkanlığa Bitkisel Çözüm Havuç Kürü-Hafızayı Güçlendirici

Unutkanlığa Ne İyi Gelir-Unutkanlığa Bitkisel Çözüm Havuç Kürü-Hafızayı Güçlendiren Kür İbrahim Saraçoğlu unutkanlık ve bunama alzheimer için faydaları olan şifalı bitki kürlerini paylaşıyor.
YouTube
News
11-12-2012
Forever Balık Yağı Testi Omega 3

Distribitörlük başvurusu için http://cihanyilmaz.flptr.com/ İndirimli almanız için distribütörlük yetkisi alabilirsiniz , ID numarası talep edin Kayıt olup en az 100 € luk ürün alarak ömür boyu %15 indirimli alabilir , diğer bir seçenekte 450 € luk ürün alınız da indirim oranınız ömür boyu % 30 indirim % 5 te geri ödenir toplamda %35 indirim olanağı Gsm İletişim ; 0532 540 53 07 Not : İstanbul ve çevre illeri için ; İstanbul - Kadıköy -- C.tesi -- Pazar saat 14.00 te başlayan ve 3 saat sürecek sunumumuza katılmak için randevu alınız
YouTube
Education
15-11-2013
Hafıza Geliştirme Teknikleri Nelerdir?-Murat ÇAKAR-TÜZDER

Hafıza Geliştirme Teknikleri Nelerdir?-Murat ÇAKAR-TÜZDER
YouTube
Education
12-8-2011
Doktorum - Cezasız ve Dayaksız Disiplin 15.11.2011

Cezasız ve Dayaksız Disiplin 15.11.2011 // Çocuk Nörolojisi Uzmanı - Prof. Dr. Sabiha Paktuna KESKİN
YouTube
Education
18-11-2011
Sınav Kazandıran Hızlı Okuma Teknikleri (Seminer)

Konuşmacı : Bahar Güneş
YouTube
People
13-10-2012
Sadece Beş Dakika Kişisel Gelişim Hikayeleri

Sadece Beş Dakika: Hayatta öncelikler, meşguliyetler ve pişmanlıklar üzerine bir kişisel gelişim hikayesi. Mutluluk, zenginlik ve başarı önceliklerinizle ilgilidir. Hikaye sahip olunan değerlerin ve zenginliklerin farkına varılması üzerine çok önemli dersler veriyor.
YouTube
Education
30-1-2013
Omega-3 DHA Yağ Asiti Beyni Geliştiriyor...

DHA HAFIZAYI, ZEKAYI VE BEYNİ GELİŞTİRİYOR "DHA" Yağ Asitini neden önemsemelisiniz? Beynin yaklaşık % 60'ı "DHA" yağ asitinden oluşuyor. Bilim adamlarına göre beynin ihtiyacı olan "DHA"nın normal beslenme programıyla alınması oldukça zor. "DHA" özellikle çocukların ve öğrencilerin hafıza, zeka ve beyin gelişimi için çok önemli bir faktör. Ayrıca göz ve kalp sağlığı için de önemli. Mega Hafıza'nın sunduğu Mega-O-Mega Balık Yağı'nın günlük (10 ml) kullanımında 1300 mg DHA var. Beynin % 60'ı DHA yağ asitinden oluşuyor. Günlük 600 mg alınan DHA çocukların okuma bozukluklarınının giderilmesine yardımcı oluyor. Bilim adamlarına göre kandaki yüksek DHA oranı yüksek zeka ile ilişkili. Günde 1000 mg'ın üzerinde alınan DHA bazı çocukların dikkat dağınıklığının azalmasına yardımcı oluyor. ALDIĞINIZ BALIK YAĞININ İÇİNDEKİ "DHA" MİKTARINA BAKINIZ • Mega Hafıza'nın ürünü Mega-O-Mega balık yağının içinde (10 ml'de) günlük 1300 mg DHA var. • Alacağınız balık yağlarının etiketlerini mutlaka inceleyiniz. Çoğunun günlük kullanımında ortalama 200 ila 380 mg DHA olduğunu göreceksiniz. • Balık yağı etiketlerini incelediğinizde çoğunluğunun saf balık yağı olmadığını ve içine "Ayçiçek Yağı" veya diğer adıyla "Helianthus Annuus Yağı" gibi bitkisel yağların da katıldığını fark edeceksiniz. • Balık yağı etiketlerinde örneğin "EPA / DHA" olarak 300/240 şeklinde yazılan bir ifade, balık yağının içeriğinde oran olarak 240 mg "DHA" olduğunu ifade etmektedir. MEGA-O-MEGA Balık Yağı İçin Önerilen Kullanım Oranları Şu şekildedir; • 6 aylık bebeklikten 6 yaşına kadar bir tatlı kaşığı (5 ml) • 6 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler iki tatlı kaşığı (10 ml) Daha fazla bilgi için www.MegaHafiza.com ve www.MegaVitamin.com web sitemizi ziyaret ediniz. MEGA-O-MEGA Balık Yağı bir MEGA HAFIZA ürünüdür. Mega Hafıza 1992'den bu yana Türkiye'de ve Dünya'da hafıza, zeka, konsantrasyon ve beyin eğitimi konularında uzmanlaşmış bir kurumdur. Kurum başkanı Dünya Hafıza Şampiyonu Melik Duyar şu anda Dünya Hafıza, Mental Matematik & Hızlı Okuma Olimpiyatları MEMORIAD'ın uluslararası dönem başkanıdır. Kurum MEGA VITAMIN markasıyla hafıza, zeka, konsantrasyon ve beyni geliştiren vitamin ve mineraller konusunda da üyelerine destek vermektedir. Mega Vitamin ürünlerine Mega Hafıza Merkezinden, Mega Aritmetik & Mega Hafıza Temsilciliklerinden, seçkin Eczanelerden ulaşabilirsiniz. "Hafıza, zeka ve beyin sağlığınızı koruyun." - Melik Duyar (Dünya Hafıza Şampiyonu) Detaylı bilgi için Tel : 0-312-417 33 30.sunda üyelerine hizmet vermektedir.
YouTube
Education
12-7-2013
Kişilik Tanıma ve Beyin Okuma - www.teknolojile.com

Sunucularımız tek olmadığı için bizi sitemizden takip etmenizi öneririz. Sitemizdeki reklamları tıklayıp bize destek olabilirsiniz. www.teknolojile.com
YouTube
Education
25-5-2012
ÇOK MEŞGUL ODUNCU - Kişisel Gelişim Videoları Bireysel Gelişim - Melik Duyar

Çok Meşgul Oduncu: Kişisel Gelişim Hikayeleri ve Videoları. İlham veren hikayeler. Motivasyon Mesajları, başarı hikayeleri. İlham veren diğer kişisel gelişim hikayeleri için www.KisiselGelisimHikayeleri.com - Sunan: Mega Hafıza ve Melik Duyar.
YouTube
Education
13-11-2009
Balık Yağları İle İlgili Bilinmesi Gereken 11 Önemli Soru...

SAF OMEGA-3 (BALIK YAĞI) İLE İLGİLİ CEVAPLANMASI GEREKEN 11 ÖNEMLİ SORU (Prof. Dr. Canan Karatay Cevaplıyor...) 1-) Saf Omega-3 Yağı Nedir? 2-) Vücut Saf Omega-3'ü ve İçindeki DHA'yı Kendisi Üretebiliyor mu? 3-) Mısır Yağı ve Ayçiçek Yağı Gibi Olan Omega-6 Yağları Saf Omega-3 Yağının Yerini Tutar mı? 4-) Zeytinyağı ve Fındık Yağı Gibi Olan Omega-9 Yağları Saf Omega-3 Yağının Yerini Tutar mı? 5-) Beyin Gelişimine Yardımcı olan DHA sadece Saf Omega-3 Balık Yağında Mı Var? 6-) Türkiye Denizlerindeki Balıkların Saf Omega-3 Açısından Durumu Nedir? 7-) Yeteri Kadar DHA ve EPA Almak İçin Her Gün Ne Kadar Balık Yemeliyiz? Gerektiği Kadar Balık Yiyemiyorsak Ne Yapmalıyız? 8-) Beyin Hücreleri ve Hücre Sağlığının Korunması Açısından Omega-3 Balık Yağının Önemi Nedir? 9-) Omega-3 Balık Yağı Kilo Yapar Mı? 10-) Omega-3 Balık Yağı Dışarıdan Takviye Olarak Alınmalı Mı? 11-) Omega-3 Balık Yağı Sadece Çocuklar ve Öğrenciler İçin Mi Önemli? Her Yaştaki İnsan Kullanmalı Mı? DİKKAT! Kullandığınız Balık Yağının İçindeki DHA Oranının Yüksek Olup, Olmadığına Dikkat Ediniz. DHA Beynin Normal Gelişimi İle Göz ve Sinir Sisteminin Gelişmesine Yardımcı Olmaktadır... Detaylı Bilgi ve Makaleler İçin: http://www.IQvitamin.com http://www.MegaHafiza.com "Hafıza, Zeka ve Beyin Sağlığınızı Koruyun... (Melik Duyar -- Dünya Hafıza Şampiyonu ve MEMORIAD Dünya Hafıza, Mental Matematik & Hızlı Okuma Olimpiyatları Başkanı) Müzik: Theme from Papillon Film Müziği videonun baş kısmında fon müzik olarak kullanılmıştır. ( Teşekkür: Prof. Dr. Canan Karatay'a, Kenan Erçetingöz'e, Memoriad Başkanı Melik Duyar'a ve Bloomberg TV'ye teşekkürlerimizle... www.MegaVitamin.com )
YouTube
Education
7-1-2014
Hafıza Merkezi Hızlı ve Aktif Okuma Teknikleri - Okuma Hataları ve Frenleri

Hafıza Merkezi Hızlı ve Aktif Okuma Teknikleri - Okuma Hataları ve Frenleri Anlayarak Çok Hızlı Okuma Teknikleri lütfen zamanınızı ayırın.
YouTube
Education
25-11-2012
Balık yağının çocuklar için faydası nedir?

Dr. Neslihan Korkmaz balık yağının faydalarını anlatıyor.
YouTube
Tech
6-9-2012
1- BEYNİNİZİ DEĞİŞTİRİN HAYATINIZI DEĞİŞTİRİN (Bolum 1)

BEYNİNİZİ DEĞİŞTİRİN HAYATINIZI DEĞİŞTİRİN (Bolum 1) http://www.okyanusum.com
YouTube
Tech
20-1-2010
Dikkat Testi Inovasyon, Yaratıcı Düşünme, Yaratıcılık, Hafıza ve Beyin Eğitimi.

http degisimehazirim.com http www.facebook.com DegisimeHazirmisin. Dikkat Testi Inovasyon, innovasyon, yaratıcılık, yenilik, yenilikçilik, yaratıcı düşünme, beyindeki kalıplar. Hafıza ve Beyin Eğitimi, www.YaraticiDusunme.com. ASIT Yaratıcı Düşünme Merkezi -- Advanced Systematic Inventive Thinking, Alternatif Sistematik ılham Teknikleri, Yaratıcılık, Yenilik, Yenilikçi, SIT, TRIZ. ... Yaratıcı Düşünme ve ınovasyon Yaratıcı düşünme ve inovasyonun birşeye diğer insanlar gibi bakmak, ancak bir şekilde farklı düşünmek olduğunu açıklayan eğiti... Zihinsel matematik, mental çarpma, zihinsel çarpma, mental aritmetik, matematiksel hafıza, sayısal hafıza, konsantrasyon, yaratıcı düşünme ve yaratıcı proble... Ümit ÜNKER Satış Koçu - Topluluk önünde Konuşma - Diksiyon - Artikülasyon - Bilinçaltı Pazarlama - Tiyatral anlamda farklı düşünme teknikleri - Yaratıcı Dram... www.imedya.tv. Filmde MECANO tarafından söylenen meşhur Eungenio Salvador Dali parçası eşliğinde Salvador Daliden güzel yaratıcı düşünme sözleri ve eşsiz yaratıcı tablo gör... Yaratıcı düşünme, yaratıcı problem çözme, inovasyon ve mizah arasında çok yakın bir ilişki vardır. Yaratıcı düşünme becerilerinizi geliştirmek için mizah yet... Yaratıcı düşünme, yaratıcı problem çözme, inovasyon ve mizah arasında çok yakın bir ilişki vardır. Yaratıcı düşünme becerilerinizi geliştirmek için mizah yet... http www.yaraticiyazarlik.com Kendinize sormamış olduğumuz soruları soracaksınız Yaratıcılığın temelindeki kural hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Ve ... Okul öncesi Öğretmeni Ezgi Oral ile Yaratıcı Drama çalışması BÖLÜM 3 Düşlere Yolculuk Yapılan yaratıcı çalışmaları bilişsel gelişimde algılamayı destekleme... http tr.euronews.com Çağdaş eğitim, eleştirel düşünceyi geliştirmeyi desteklerken felsefe, öğrenciler için var olanın ötesini sorgulamanın bir yolu olarak... Dikkat Testi Farkındalık Testi - Beyindeki kalıplar, inovasyonu engelleyen takıntılar ve hayatın akışında farkedilmeyen önemli şeyleri gözler önüne seren ha... 5 nisan 2012 elmalı antalya. 02. Yaratıcılık - NotOku.com. Memoriad Hafıza ve Mental Aritmetik Olimpiyatları Başkanı Melik Duyar Mental Aritmetik şampiyonlarının sırlarını açıklıyor. Seçmeli Ders - Yazarlık ve Yazma Becerileri. http degisimehazirim.com http www.facebook.com DegisimeHazirmisin. Umut Ahmet TARAKCI, Yaratıcı olmak için, bilimden öğrendiği ip uçlarını sizinle paylaşıyor. UAT 99 video ile Gelişim ve Değişim Serisi. http insankaynaklar... seslendiren BıRSU CANYOL. http degisimehazirim.com http www.facebook.com DegisimeHazirmisin. Yazarlık Eğitimi.
YouTube
Education
25-3-2013
Hamilelerin 9 ay boyunca balık yağı tüketimi nasıl olmalıdır?

Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Aylin Tatlıadım, Hamilelik üzerine soruları yanıtlıyor; "Hamilelerin 9 ay boyunca balık yağı tüketimi nasıl olmalıdır?" Acıbadem Sağlık Grubu www.acibadem.com.tr
YouTube
Education
17-12-2012
Öğretmenler ve Öğretmen Olmak İsteyenler İçin Acıklı Bir Hikaye Melik Duyar

Bu özel acıklı hikaye Mega Hafızanın tüm öğretmenlere, öğretmen olmak isteyenlere ve öğretmen adaylarına hediyesidir. Öğretmenler günü için özel bir video film. Teddynin Hikayesi : Bir sonbahar sabahı, 5. sınıf öğretmeni Bayan Thompson, öğrencilerinin karşısına geldi, onlara baktı ve hepsini aynı derecede çok sevdiğini söyledi. Tabi ki bu bir yalandı. Hiç bir öğretmenin tüm öğrencilerini aynı seviyede sevmesi mümkün değildi. En azından... Fark yaratmak, iyi bir egitimcinin ulke, aile ve kisisel olarak bireylerin geleceği üzerinde nasıl bir etki yapabileceğini dramatize ederek anlatan güzel ve duygulu bir motivasyon video film. Sunan: Mega Hafiza, Anlatan: Melik Duyar, Diger motivasyonel ve ilham veren hikayeler, öykuler ve videolar için: www.ilhamverenhikayeler.com
YouTube
Education
28-12-2009
DHA Oranı Yüksek Balık Yağları Beyni Geliştiriyor...

DHA HAFIZAYI, ZEKAYI VE BEYNİ GELİŞTİRİYOR "DHA" Yağ Asitini neden önemsemelisiniz? Beynin yaklaşık % 60'ı "DHA" yağ asitinden oluşuyor. Bilim adamlarına göre beynin ihtiyacı olan "DHA"nın normal beslenme programıyla alınması oldukça zor. "DHA" özellikle çocukların ve öğrencilerin hafıza, zeka ve beyin gelişimi için çok önemli bir faktör. Ayrıca göz ve kalp sağlığı için de önemli. Beynin % 60'ı DHA yağ asitinden oluşuyor. Günlük 600 mg alınan DHA çocukların okuma bozukluklarınının giderilmesine yardımcı oluyor. Bilim adamlarına göre kandaki yüksek DHA oranı yüksek zeka ile ilişkili. Günde 1000 mg'ın üzerinde alınan DHA bazı çocukların dikkat dağınıklığının azalmasına yardımcı oluyor. ALDIĞINIZ BALIK YAĞININ İÇİNDEKİ "DHA" MİKTARINA BAKINIZ • Alacağınız balık yağlarının etiketlerini mutlaka inceleyiniz. Çoğunun günlük kullanımında ortalama 200 ila 380 mg DHA olduğunu göreceksiniz. • Balık yağı etiketlerini incelediğinizde çoğunluğunun saf balık yağı olmadığını ve içine "Ayçiçek Yağı" veya diğer adıyla "Helianthus Annuus Yağı" gibi bitkisel yağların da katıldığını fark edeceksiniz. • Balık yağı etiketlerinde örneğin "EPA / DHA" olarak 300/240 şeklinde yazılan bir ifade, balık yağının içeriğinde oran olarak 240 mg "DHA" olduğunu ifade etmektedir. IQ Vitamin Mega Hafıza'nın yayınladığı bir bir dergi ve bültendir. Bu film IQ Vitamin Sağlıklı Yaşam Dergisinin bilgilendirme amaçlı bir hizmetidir. Bilgiler herhangi bir tedavi yerine geçmez. Mega Hafıza 1992'den bu yana Türkiye'de ve Dünya'da hafıza, zeka, konsantrasyon ve beyin eğitimi konularında uzmanlaşmış bir kurumdur. Kurum başkanı Dünya Hafıza Şampiyonu Melik Duyar şu anda Dünya Hafıza, Mental Matematik & Hızlı Okuma Olimpiyatları MEMORIAD'ın uluslararası dönem başkanıdır. "Hafıza, zeka ve beyin sağlığınızı koruyun." - Melik Duyar (Dünya Hafıza Şampiyonu) Detaylı bilgi ve diğer film ve makalelerimiz için Tel : 0-312-417 33 30.nolu danışma hattımızı arayınız.
YouTube
Education
7-1-2014
Steve Jobs'un Stanford Üniversitesi Mezuniyet Töreni Konuşması (Türkçe Altyazılı)

Steve Jobs'dan üç önemli mesaj - Steve Jobs'un Stanford Üniversitesi Mezuniyet Töreni Konuşması (Türkçe Altyazılı) : "Apple Bilgisayar'ın kurucularından olan Steve Jobs'un 12 Haziran 2005'de Stanford Üniversitesi mezuniyet töreninde yaptığı konuşmadan hepimizin alacağı çok önemli dersler olduğunu düşünüyorum (Melik Duyar - MEGA HAFIZA)". Steve Jobs'un bu konuşmasında temel olarak üç mesaj var; Mesaj 1: Meraklı olun ve sezgilerinize güvenin - Geleceği önceden bilemezsiniz. Önceden nelerin hangi noktada birleşeceğini görmeniz mümkün değildir. Neleri doğru yaptığınızı ve hangi noktaların ne şekilde birleştiğini ancak geriye baktığınızda görebilirsiniz. İşte bu sebepten dolayı yapacağınız işlere karar verirken kalbinizin sesini dinleyin. Yaptığınız şeylerin bir gün bir şekilde birşeylerle birleşeceğine inanın. Mesaj 2: Sevdiğiniz işi yapın - Önemli olan kişinin sevdiği işi yapmasıdır. Sevilen bir iş bir rutin değil, bir oyun gibidir. Sevilmeyen bir iş veya uğraş bir zorunluluktur, zorunluluk da yorucudur. Başarılı insanların çoğunun gizli gücü sevdikleri ve uğraşmaktan dolayı mutlu oldukları bir işle meşgul olmalarıdır. Ya sevdiğiniz işi yapmalısınız, ya da yaptığınız işi sevmenin yollarını bulmalısınız. Mesaj 3: Ölümü düşünün -- Beklentiler, gururlar, küçük düşme, ya da başarısızlık korkuları, tüm bunlar ölüm karşısında değerlerini yitirirler. Kaybedecek birşeylerinizin olduğu düşüncesini yok etmenin en iyi yolu ölümü düşünmektir. Ölüm kaçınılmazdır. Ölümü düşündüğünüzde, esasen hiçbir şeye sahip olmadığınızı ve bu dünyadan çıplak gideceğinizi hatırlarsınız. Sahip olmadığınız hiçbir şeyi kaybetme gibi bir riskiniz olmadığını düşünmek sizi rahatlatacaktır. Başarı ve kişisel gelişim için daha fazla kaynağa ulaşmak için www.kisiselgelisim.com web sitesini ziyaret ediniz.
YouTube
Education
25-3-2013
Functions of EPA and DHA

http://www.iHealthTube.com Dr. Jorn Dyerberg details the specific functions and benefits of EPA and DHA fatty acids. For more information, visit http://www.ihealthtube.com Want to receive the best free Natural Health email newsletter? Click here: http://buff.ly/188s4c3
YouTube
Howto
12-12-2007
Teke Tek - Cübbeli Hoca Habertürk'te - 22.07.2014

https://youtube.com/videoarsivitv Teke Tek'te fatih altaylı'nın konuğu: Cübbeli Mahmut Ünlü Hoca ve Murat Bardakçı...
YouTube
News
23-7-2014
Forever ArcticSea Omega 3+9 test

http://mmerken.flptr.com/ ***Forever Omega 3+9 Kapsül piyasada var olanların en iyisidir. Kolestrol ve trigliseridi düşürür, kan damarları içindeki tıkanıklıkları açar, varis oluşumunu önler, şeker hastalarında damar fonksiyonlarını düzeltir, spor ile kilo verilmesinde yardımcı olur. Bir kapsül; 400 gr İstavrit yada 250 gr uskumruda var olan Omega 3 miktarına denktir. Bazı arkadaşlar soruyor; ''Damarları bu kadar hızlı açar mı?'' diye. Hayır, biz kapsül içeriğini şırınga ile direkt kana enjekte etmiyoruz, ağız yoluyla alıyoruz. Midemizden sonra barsaklardan emilerek kana karışır, dolayısıyla zaman içinde damarların açılması yavaş yavaş olur. Satın almak için; http://mmerken.flptr.com linkinden açılan sayfada sağ üstte AlışVerişYap butonuna tıklayıp Besin Tamamlayıcılarda Kod-39.Sağlıklı kişiler sabah akşam tok birer adet, kolestrol, şeker yada kalp-damar problemi olanlar sabah akşam 2 şer adet tok alabilirler. Tabii öncesinde kendi özel durumunuzla ilgili doktor onayı alınız.
YouTube
People
28-12-2012
Kişisel Gelişim ve Motivasyon : Beyninizi Eğitin Yeter - MEMORIAD

Kişisel Gelişim ve Motivasyon: Eğitim ve çalışmayla herşey mümkün. Beyninizi eğitin yeter. Hızlı ve kolay problem çözmek, zihinden ve akıldan matematik işlemler yapmak, güçlü hafıza sahibi olmak, etkin hızlı okuma yeteneğine sahip olmak, mükemmel bir hafıza gücüne sahip olmak, zihinsel ve bedensel sporlarda mükemmel olmak mümkün. İşin sırrı beyni eğitmek, egzersiz yapmak ve onu kullanmaktan geçiyor. Dünya Hafıza, Zihinsel Matematik ve Hızlı Okuma Olimpiyatları - www.memoriad.com - Alberto Coto Garcia, Rudiger Gamm, Jan van Koningsveld, Gunther Karsten, Ben Pridmore, Jorge Arturo Mendoza Huertas, Bernett Orlando, Melik Duyar, Ralf Laue, Baris Canatan, Khatanbaatar Khandsuren, Arun Mangal, Servet Ozkurt, Soner Polat, Boris Konrad
YouTube
Film
11-3-2010