Array
(
    [id] => CcOTf6YStDM
    [title] => telefon-dinleme-boyle-olur
)
 
Login

Telefon dinleme böyle olur
YouTube
People
7-9-2009


View Related Videos

Comments

Related Videos

DAĞLICA GERÇEKLERİ-ONUR DİRİK

Taraf ve benzeri yayın organlarında çıkan YALAN haberlerin ardından o Taburu ,kahraman komutan ve aslanlarını Buraklarını tanımak istiyorsanız seyredin..............
YouTube
Sports
13-10-2011
Albayın şok ses kaydı

Türkiye bu yazı çok sıcak yaşıyor. Hergün başka bir skandal haber ortaya çıkarken yeni ve çok vahim bir ses kaydı daha internete düştü. SAT Komutanı Dz. Kur. Kd. Albay Orhan Yücelin İNTİKAM TİMİ başlıklı bir ses kaydı internet video paylaşım...
YouTube
News
17-9-2009
Iste Yesil'in Ses Kaydi ( Bolum1)

Turkiyede neler oluyor neler bitiyor. Guya MIT adami, uyusturucu kacakcisi Tilki Selim ile para pazarligi yapiyor. Ey gidi Turkiye Ey.
YouTube
News
1-6-2009
Erdoğan Haydi Şimdi Konuşun


YouTube
News
1-5-2010
'Papağan gibi öteceğine açsana o zaman arşivleri'

Yılmaz Özdil Dersim Arşivlerinden Hükümeti tokatladı..! Herkes papağan gibi açılsın diyor.Başbakan çıkmış hikaye kitabı okuyor bize.O zaman aç kardeşim. Kozmik odaya girmeyi biliyorsun da dersim arşivlerini mi bulamıyorsun.İngiltereye ver 3-5 kuruş versin sana arşivleri. Hadi onu geçtik Dışişleri Bakanlığın'ın arşivlerini açsana.Niye açmıyorsun ? Orada bir takım insanlar öldü.Herkes biliyor.Adam diyor ki 70 Bin kişi öldü. Ya Marmara depreminde Eskişehirden İzmir'e kadar her yer yıkıldı 18 bin kişi öldü. Yani Tunceli 1937 Newyork muydu ?..
YouTube
News
7-12-2011
Çetin Doğan tehdit etti.flv


YouTube
News
24-1-2010
Yahudi Adam Islam ile ilgli aciklamalar....MUTLAKA IZLEYIN!!!


YouTube
People
25-12-2011
Cübbeli Ahmed Hoca - AKP Analizi


YouTube
People
16-3-2011
Recep Tayyip Erdoğan'ın Soyu, Kökeni

Recep Tayyip Erdoğan kökeni hakkında ulusalcıları attığı iftiraları canlı yayında yalanlıyor. Ergün Poyraz'ın iftiralarını yalanlıyor.
YouTube
News
31-12-2007
Tayyip Erdoğan'ın Ses Kaydı "ÜÇE KAPATIN"

Bu dinlediğiniz bir pazarlamacının konuşması değil. Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanlık koltuğunu işgal eden BOP Eşbaşkanının konuşması. Başka bir devletin görevlisine Başbakanlık koltuğunu verirseniz, orada en sonunda bir pazarlamacının oturduğunu görürsünüz.
YouTube
News
11-12-2010
AKP ve Cemaat kapışmasının perde arkası

http://inceayarsiyaset.blogspot.com
YouTube
People
13-8-2013
Tayyip ERdoğan'dan Fethullah Gülen Medyasına Tokat Gibi Cevap.flv


YouTube
People
26-1-2010
Aziz Nesin'in din konusunda görüşleri - Ceviz Kabuğu

Aziz Nesin katıldığı bir televizyon programında telefonla bağlanan bir izleyicinin sorularını yanıtlıyor. İzleyici hem din konusu hakkında genel görüşlerini hem de Sivas Katliamı'nı soruyor. Konuşmanın girişinden anlıyoruz ki bu görüntüler 1994 senesine ait. Her zamanki gibi cesur ve açık sözlülükle sorulara cevap veriyor. "Ben insan yetiştiriyorum" Aziz Nesin: -Dinsiz yada dinli değil adam olsun adam
YouTube
People
25-7-2013
Genç Bir Kızın Sevgilisiyle Son Telefon Konuşması

sesli ve tam ekran izleyin lütfen http://www.facebook.com/SevgiEmekIsterr http://twitter.com/ErkannSahinn http://www.facebook.com/44ErkanSahin
YouTube
Music
10-10-2008
Melih Gökçek - Burhan Kuzu Telefon Görüşmesi! Aydınlık'tan Son Bomba!

www.guncelmeydan.com
YouTube
News
18-11-2009
Osman Pamukoğlu Taraf gazetesi yazarına çok SERT TEPKİ verdi.

Osman Pamukoğlu Taraf gazetesi yazarına çok SERT TEPKİ verdi.
YouTube
Sports
23-11-2010
Ustanın Hikayesi - Cumhurbaşkanımız Ve Ünlüler!


YouTube
News
4-9-2013
İllüminati'ye Hizmet Eden Ünlüler

İllüminati ve gerçekleri. İllüminatiye hizmet eden ünlüler. Zaten illüminati zenginlerden oluşan bir gizli örgüt. Bu örgütün amacı Başka bir Dünya elde etmek ve Dinsiz bir Dünya oluşturmak. Şeytana tapıyorlar.
YouTube
Education
17-1-2012
fetullah gülenin telefon dinlemesi ( Full )

faiz lobisiyle cemaat fetullah gülen el ele ülkeyı yıkma peşinde.... NOT: ÖYLE CELME TAKILMAZ BÖYLE TAKILIR.. NE KADAR GÜCLÜ BİR ÜLKEYİZ AMERİKAYI BİLE DİNLİYORUZ :))
YouTube
People
13-1-2014
KIMLER TAYYİP'İ BAŞA GETİRDİ ? - Banu AVAR

''Demokrasi''... ''Kürt açılımı''.. Türkiye'yi Bekleyen Büyük Tehlike !!! Türkiye'de uygulanan senaryonun, 1994 yılında ilk işaretlerini verdiğini hatırlatan Avar, o tarihlerde Türkiye'nin ABD Büyükelçisi Morton Abromovitz'in "Bu Erbakan bu işi beceremiyor, daha kravatlı, daha şehirli görünümlü bir başkan lazım" sözlerine atıfta bulunarak, "Dünya düzeni, Türkiye'nin yönetimine kimlerin geleceğine daha o tarihte karar vermişti" diye konuştu. BBC'nin Türkiye'deki temsilciliğini yaptığı 1994 yılında yaşadığı bazı ilginç olayları anlatan Avar, o tarihlerde ABD'nin devlet televizyonu PBS de dahil olmak üzere merkezi bu ülkede olan bazı televizyon kanallarının bir takım isimler üzerine yoğunlaştığını anlattı. Avar, 1994 yılına ait kayıt ve belgelerin kendisinde olduğunu hatırlatarak şunları söyledi: "O tarihlerde, yurt dışından Türkiye'ye gelen basın mensuplarına kılavuzluk yapıyordum. Nisan 1994'te, önce BBC, daha sonra ABC ve PBS aradı. Talepleri, Refah Partisi konusunda bir program yapmaktı. Kendilerine Genel Başkan Necmettin Erbakan ile bir görüşme ayarlayabileceğimi söylediğimde bana 'Hayır onu istemiyoruz. Yardımcısı Abdullah Gül, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Tayyip Erdoğan ya da Fehmi Koru ile görüşmek istiyoruz' dediler. Birebir aynı şeyleri talep ediyorlardı. Tüm konuşmalar tarafımdan kaydedildi. Geldiler ve röportajlarını yapıp gittiler. Yeni dünya düzeninde, bir takım isimlerin yönetim için hazırlandığı o zamandan belliydi. Aynı hazırlık şimdi de yapılıyor. CIA istasyon şefi Nelson Letski'nin, 'TBMM'nin her yerindeyim' sözleri tesadüf eseri sarf edilmedi." ABD merkezli bu operasyonun, 68 ülkede aynı anda başlatıldığını söyleyen Gazeteci Yazar Banu Avar, süreci şu sözlerle anlattı: "Önce belirlenen isimler yönetime gelir. Gelir gelmez, ülkenin kaynakları özelleştirilmeye başlanır. Tüm fabrikalar kapatılır. İnsanlar, aç, işsiz kalır ve sokaklara dökülür. Evinden çıkamaz hale gelir. Daha sonra ise televizyonlar aracılığıyla zehir enjekte edilmeye başlanır." Son dönemde, Türk televizyonlarında yer alan yarışma ve evlilik programlarının bu amaçla yaygınlaştığını söyleyen Avar, bu programlarla toplumun kutsal değerlerine ve nimetlerine hakaret edildiğini, kadınların aile değerlerinden uzaklaştırıldığını, eğitimli kadınların ise yalnız ve özgür kadın imajı ile dönüştürüldüğünü belirtti. Kültürel anlamda büyük bir düşüş yaşandığını belirten Banu Avar, bu süreçte etnik kaşıma, etnik sendikacılık operasyonlarının başladığını ve iç savaş için düğmeye basıldığını kaydetti. Bu aşamada Yugoslavya örneğini veren Avar, "Bu süreç, Yugoslavya'da olduğu gibi ordu ve polisin karşı karşıya getirilmesiyle sonuçlanır. Bu ülkede askere karşı polis silahlandırılmıştı. Daha sonra barış gücü askerleri 'biz sizi ayırmaya geldik' diye devreye girer. Ülkenin petrol bölgeleri ve havzaları ile tüm stratejik alanlara el koyulur. Bu şablon herkesin aklının bir köşesinde durmalıdır" diye konuştu.
YouTube
News
1-4-2011
Tayyip Erdogan : Beni küfür ettireceksiniz


YouTube
People
6-4-2011
Komplo Teorisi -Yeşil 2.Bölüm

Yeşil kim? Mehmet Eymür ile olan ilişkisi neydi? Cem Ersever cinayetini planlayan Yeşil miydi?
YouTube
News
23-3-2012
Recep Tayyip Erdoğan'ın Remzi Gür'le Gizli Telefon Görüşmesi

Recep Tayyip Erdoğan'ın Remzi Gür'le Gizli Telefon Görüşmesi ile kızına para gönderilmesini emrediyor. İşçi Partisinin yayınladığı ve Aydınlık Dergisinin ortaya çıkardığı bu ses kaydı ile Remzi Gür'ün Tayyib efendinin gizli kasası olduğu ortaya çıkmıştır.
YouTube
People
5-12-2010
ŞİRİNYER Hava Askeri Karargahı Fuhuş Dosyası

Üyesi olan ülkelerin ve dolaylı olarak dünyanın güvenliğini sağlayacak olan NATO'nun İzmir'deki karargahı tam anlamıyla skandal olarak değerlendirilebilecek bir askeri birliktir.Bütün Türkiye'deki askeri birlikler potansiyel olarak terörün hedefi olmakla birlikte Şirinyer'deki karargahın içerisinde dost ülkelerin personelinin olması ayrıca önem arz etmektedir. ( Veysi ağar zamanında) Bir süre önce bu karargah ile ilgili tüm bilgi ve belgeler deşifre edilmişti.Bunun üzerine yeni tedbirler alındı ve uygulandı. Ama maalesef hiçbir şey değişmiyor.Önceden olduğu gibi yine her türlü bilgi ortalıkta dolaşıyor.Komutan birliğine sahip çıkmak yerine önceki komutanı suçluyor.Enkaz edebiyatı yapıyor. Resimlere baktığınızda birliğin meyhaneye ve kerhaneye döndüğünü göreceksiniz.Erler kadınları birliğin içine ,koğuşlara sokmuşlar.Uyuşturucu ve içki içiyorlar.Binlerce mermi ve onlarca silahla oyun oynuyorlar.Askercilik ve savaş oyunu oynuyorlar.Her an üzücü bir olay ve kaza meydana gelebilir.Ne olduğu belli olmayan kadınların rahatça girdiği birliğe teröristlerin girmesi de kolay olsa gerek. Fazla bir şey yazmaya gerek yok .fotoğrafları incelendiğinizde her şeyi göreceksiniz.Bu fotoğraflar Hava Kuvvetlerini ,TSK ni ve Türkiye Cumhuriyetini tüm dünya karşısında zor durumda bırakmaz mı?.Dünya günlerce bizi konuşabilir. Daha önce yetkililere gönderdim. İmzasız diye dikkate almadılar. Böyle bir mektubun altına nasıl imzamı atabilirim? Amacım hava kuvvetlerini yıpratmak değil. Kamuoyu ile paylaşmayı tercih ettim. Dünyanın güvenliğini sağlayacak kuruluşun güvenliği hiç güven vermiyor.Acaba sorumlular nerede ne yapıyor?
YouTube
News
1-1-2008
Recep Tayyip Erdoğan ve Aziz Nesin Şeriat Tartışması

Recep Tayyip Erdoğan Aziz Nesin Recep Tayyip Erdoğan Aziz Nesin Recep Tayyip Erdoğan Aziz Nesin Recep Tayyip Erdoğan Aziz Nesin Recep Tayyip Erdoğan Aziz Nesin Recep Tayyip Erdoğan, Abdullah Gül, Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, Selahattin Demirtaş, Ak Parti, CHP, MHP, BDP, BBP, Bülent Arınç, Numan Kurtulmuş, Cemil Çiçek, Melih Gökçek, Mustafa Kemal Atatürk, Egemen Bağış, Deniz Baykal, Muharrem İnce, Kamer Genç, Şafak Pavey, Gürsel Tekin, Oktay Vural, Alparslan Türkeş, Muhsin Yazıcıoğlu, Necmettin Erbakan, Meclis kavgaları, Necip Fazıl kısakürek, Nazım Hikmet, Siyaset meydanı, Yiğit Bulut, Engin Aysever, Levent Kırca, İşçi Partisi, Türkiye Gençlik Birliği, TGB, TKP, TKİP, ADD, Atatürkçü Düşünce Derneği, gezi parkı,ak parti,chp,atatürk,seçim anketi,seçim anketi 2013,son seçim anketi 2013,anket,anket siteleri,yiğit bulut,ntv canlı yayın,ntv,avrupa birliği,avrupa birliği üyeleri,davos,ab vize,vize,almanya,ingiltere,abd,hollanda,fransa, belçika,italya,brezilya,arjantin,yunanistan,dernek,
YouTube
People
29-10-2013