Array
(
    [id] => 9susswCpVts
    [title] => behzat-c-pilli-bebek-kirmizi
)
 
Login

Behzat Ç. [Pilli Bebek - Kırmızı]Behzat Ç.
YouTube
Music
29-11-2012


View Related Videos

Comments

Related Videos

Pilli Bebek - Fotoğraf...

Behzat Ç nin 14.11.2011 tarihli bölümünde yer alan Pilli Bebek eseri o muhteşem çalışma. Bir siyah beyaz fotoğrafım ben Tozlu raflardayım Eski albümlerde Yağmurlu günlerde Alçak gönüllü bir su birikintisiyim Şehrin karanlık sokaklarında Donu düşük çocukların yaptığı Kağıttan bir gemiyim Yüzüyorum, yüzüyormuyum? Bilmiyorum ... Bir gün batımıyım güneyde Bir akşam vaktiyim Ucuz bir şarabın şişesiyim denizde Yüzüyorum, yüzüyormuyum? Bilmiyormusun? Bir gün bir yağmur sonrası Siyah beyaz bir fotoğraf bulacaksın yerlerde İşte o an bir kıpırtıyım yüreğinde Ve iki damla yaş olacağım güneşli gözlerinde..
YouTube
Music
13-11-2011
Pilli Bebek - Haram Geceler (Yeni Versiyon)

"Behzat Ç. Dizi ve Film Müzikleri" albümün'den Haram Geceler'in yeni versiyonu , albümü dinlemenizi öneririm güzel parçalar var.
YouTube
Music
25-7-2012
Pilli Bebek - Duruyor Zaman

Sadece ikimizin uyandığı saatlerde Duruyor zaman Çünkü sadece sen tutuklarsın beni Apansız uyanış gibi Gel kızım sokul bana Bir kez daha alayım kokusunu Benim küçük bahçemin Büyüsen de, gitsen de hala bekliyor gibi beni Uzanmış küçük ellerin Gel kızım sokul bana Bir kez daha alayım kokusunu Benim küçük bahçemin Büyüsen de, gitsen de hala bekliyor gibi beni, Senin küçük ellerin.
YouTube
Music
8-12-2012
Pilli Bebek - Bak Klip

facebook.com/behzatc.fan1 tarafından hazırlanmıştır
YouTube
Film
26-3-2012
Pilli Bebek - Delilik [HQ][Akustik]

Söz verdiğim gibi şarkının uzun versiyonu. Dizinin ilk bölümlerinin birinde Akbaba'nın "ben oldum cinayet" haykırışından bu yana yana döne aramaktayım şarkıyı ama hiçbir yerde bulamadım. Artık kimsenin aramasına gerek kalmadı. Şarkıyı bu hale getirmem 3-4 saatten fazla zamanımı aldı ama değdi. Keyifle dinleyin, buradan başka bir yerde bulamayacağınız bir kayıt. :)
YouTube
Music
24-1-2012
pilli bebek kedi


YouTube
Music
16-8-2009
Yıldız Tilbe - Sevmeyeceğim

Yıldız Tilbe - Sevmeyeceğim
YouTube
Music
28-7-2012
Behzat Ç. Polis olmasak ne olacaktık?

-Ya kardeşim hergün gecekondularımı yıkacağız bugünde bu binayı yıkacağız.... -Şiiit! İrican hazırmısın lan! -hazırım sayın başkanım.
YouTube
Film
5-11-2011
Nazlı Vural - Uzun Geceler Boyunca (Behzat Ç.)

https://twitter.com/OmerSVC #Takip ______________________________ Kalbim seni unutacak kadar adi ise ; Ellerim onu parçalayacak kadar asildir..
YouTube
Music
17-8-2012
Behzat Ç. Müzikleri - Gündüz Yüzlü Kız

Behzat Ç. Müzikleri - Gündüz Yüzlü Kız ( PİLLİ BEBEK )
YouTube
Music
21-11-2011
Pilli Bebek - Açılsın Gözlerin

çocukca bir rüya görmeli gözlerin masalsı bir emanet vermeli sözlerin yaşamın korkusu, eriyip gitmenin önüne geçki senin bilinsin kıymetin yağmurun, çisenin, sıradan günlerin farkını bilki senin açılsın can evin toprağın rengini sevmeli gözlerin denize hep sadakat vermeli yüreğin umarsız gecede gördüğün renklerin farklını bilki senin açılsın can evin yağmurun, çisenin, sıradan günlerin farkını bilki senin açılsın can evin açılsın gözlerin gül, gün güneşle var, görsene... söz: cem kısmet müzik: cem kısmet, ahmet başbağlar
YouTube
Music
16-1-2012
Cem Kısmet - Pilli Bebek - Behzat Ç. - Kırmızı


YouTube
Music
11-3-2013
pilli bebek - eylül akşamı

Pilli Bebek - Eylül Akşamı
YouTube
Music
12-4-2008
Yıldız Tilbe - Çat Kapı

Yıldız Tilbe - Çat Kapı
YouTube
Music
28-7-2012
Pilli Bebek - Hilâl'in Şarkısı (1999-Uyandırmadan)

RD1907
YouTube
Music
24-4-2009
Cem Kısmet - Pilli Bebek - Behzat Ç. - Sayende


YouTube
Music
11-3-2013
Pilli Bebek Delilik Behzat Ç

Behzat Ç. Dizisi Müziklerinden Pilli Bebek- Delilik Adlı Parçası...
YouTube
Music
30-8-2012
Pilli Bebek - Olan Biten

PİLLİ BEBEK | OLAN BİTEN
YouTube
Music
4-3-2009
Şevval Sam - Sıyrılıp Gelen

Şevval Sam, "F Tipi Film" için söyledi: Sıyrılıp Gelen. Söz: Ahmet Telli Müzik: Grup Yorum http://www.facebook.com/yurekcagrsi
YouTube
People
14-12-2012
Cem Kısmet - Delilik (Behzat Ç Dizi Müzikleri)


YouTube
Music
25-7-2012
Pilli Bebek - Delilik


YouTube
Music
10-6-2013
Pilli Bebek - Bak

Bak öfke yangınlarından kurtulsan kendi kıyılarına yakın bir yerde toz pembenin üstüne bassan gök mavinin altında uzansan uzak geliyor hayatın uzak sana yakamam kendimi yakamı bıraksana hayaller içinde gün görmeye bak saklı kalan güne can vermeye bak parıldayıp duran insanlara bak kendi düşlerine düşmanlara bak parıldayıp duran insanlara bak kendi düşlerine düşmanlara bak gittikçe yükselen haller içindeyim insandan örülmüş duvarlar içindeyim gittikçe yükselen haller içindeyim insandan örülmüş duvarlar içindeyim ______________________________ söz müzik düzenleme: cem kısmet albüm: olsun (2007) albüm hakkında: cem kısmet: vokal, elektrik gitar, klasik gitar, akustik gitar, e-bow, tuşlu çalgılar, akordeon cudi genç: bas gitar onur erten: davul başkent yaylı grubu: rahat, uzun geceler hakan ünal: akordeon umran beriş, halenur aşıkelçi, atalay ant: geri vokaller @pillibebeklive Youtube kanalının Pilli Bebek grubu üyeleri ve resmi mecralarıyla bir ilişkisi yoktur.Grubun amacı ticari bir çıkar olmaksızın Pilli Bebek şarkılarını arşivlemektir. mail: pillibebeklive@mail.com
YouTube
Autos
29-7-2012
Pilli Bebek Berrak


YouTube
People
20-12-2010
Pilli Bebek - Kırmızı


YouTube
Music
10-6-2013
pilli bebek - sakarya

uyandırmadan albümünden enstrümental parçası
YouTube
Music
24-9-2008