Array
(
    [id] => 8RcH-t3O2OA
    [title] => recep-tayyip-erdogan-in-soyu-kokeni
)
 
Login

Recep Tayyip Erdoğan'ın Soyu, KökeniRecep Tayyip Erdoğan kökeni hakkında ulusalcıları attığı iftiraları canlı yayında yalanlıyor. Ergün Poyraz'ın iftiralarını yalanlıyor.
YouTube
News
31-12-2007


View Related Videos

Comments

Related Videos

AKPLİLER BU VİDEOYU KÖŞE BUCAK SAKLAMAYA ÇALIŞIYOR


YouTube
News
22-10-2013
Musanın çocukları -1- (Emine Erdoğan)

Musanın çocukları -1- (Emine Erdoğan)
YouTube
News
15-9-2008
1992'DE BU ADAMA KİMSE İNANMAMIŞTI !!!

1992'DE BU ADAMA KİMSE İNANMAMIŞTI !!! Lütfen Paylasalim ! Herkes Ögrensin ! Teror Abd ve Türk Cumhuriyeti Oyunu !
YouTube
News
8-2-2011
Lan Recep Tayyip!... Lan AKePeciler.. IzLeyin bunu...

Ey Türk Gençliği ! Birinci vazifen, Türk İstiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir. Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegane temeli budur. Bu temel senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni, bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahili ve harici, bedhahların olacaktır. Bir gün istiklal ve cumhuriyetini müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkan ve şeraitini düşünmeyeceksin! Bu imkan ve şerait, çok namüsait bir mahiyette tezhür edebilir. İstiklal ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle techit edebilirler. Millet, fakr-u zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir. Ey Türk İstikbalinin Evladı ! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi, vazifen; Türk istiklal ve cumhuriyetini kurmaktır ! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
YouTube
News
16-11-2007
ERDOĞAN'I MECLİSTEN KAÇIRAN O KONUŞMA !!!

ERDOĞAN'I MECLİSTEN KAÇIRAN O KONUŞMA !!!
YouTube
News
22-12-2012
KIMLER TAYYİP'İ BAŞA GETİRDİ ? - Banu AVAR

''Demokrasi''... ''Kürt açılımı''.. Türkiye'yi Bekleyen Büyük Tehlike !!! Türkiye'de uygulanan senaryonun, 1994 yılında ilk işaretlerini verdiğini hatırlatan Avar, o tarihlerde Türkiye'nin ABD Büyükelçisi Morton Abromovitz'in "Bu Erbakan bu işi beceremiyor, daha kravatlı, daha şehirli görünümlü bir başkan lazım" sözlerine atıfta bulunarak, "Dünya düzeni, Türkiye'nin yönetimine kimlerin geleceğine daha o tarihte karar vermişti" diye konuştu. BBC'nin Türkiye'deki temsilciliğini yaptığı 1994 yılında yaşadığı bazı ilginç olayları anlatan Avar, o tarihlerde ABD'nin devlet televizyonu PBS de dahil olmak üzere merkezi bu ülkede olan bazı televizyon kanallarının bir takım isimler üzerine yoğunlaştığını anlattı. Avar, 1994 yılına ait kayıt ve belgelerin kendisinde olduğunu hatırlatarak şunları söyledi: "O tarihlerde, yurt dışından Türkiye'ye gelen basın mensuplarına kılavuzluk yapıyordum. Nisan 1994'te, önce BBC, daha sonra ABC ve PBS aradı. Talepleri, Refah Partisi konusunda bir program yapmaktı. Kendilerine Genel Başkan Necmettin Erbakan ile bir görüşme ayarlayabileceğimi söylediğimde bana 'Hayır onu istemiyoruz. Yardımcısı Abdullah Gül, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Tayyip Erdoğan ya da Fehmi Koru ile görüşmek istiyoruz' dediler. Birebir aynı şeyleri talep ediyorlardı. Tüm konuşmalar tarafımdan kaydedildi. Geldiler ve röportajlarını yapıp gittiler. Yeni dünya düzeninde, bir takım isimlerin yönetim için hazırlandığı o zamandan belliydi. Aynı hazırlık şimdi de yapılıyor. CIA istasyon şefi Nelson Letski'nin, 'TBMM'nin her yerindeyim' sözleri tesadüf eseri sarf edilmedi." ABD merkezli bu operasyonun, 68 ülkede aynı anda başlatıldığını söyleyen Gazeteci Yazar Banu Avar, süreci şu sözlerle anlattı: "Önce belirlenen isimler yönetime gelir. Gelir gelmez, ülkenin kaynakları özelleştirilmeye başlanır. Tüm fabrikalar kapatılır. İnsanlar, aç, işsiz kalır ve sokaklara dökülür. Evinden çıkamaz hale gelir. Daha sonra ise televizyonlar aracılığıyla zehir enjekte edilmeye başlanır." Son dönemde, Türk televizyonlarında yer alan yarışma ve evlilik programlarının bu amaçla yaygınlaştığını söyleyen Avar, bu programlarla toplumun kutsal değerlerine ve nimetlerine hakaret edildiğini, kadınların aile değerlerinden uzaklaştırıldığını, eğitimli kadınların ise yalnız ve özgür kadın imajı ile dönüştürüldüğünü belirtti. Kültürel anlamda büyük bir düşüş yaşandığını belirten Banu Avar, bu süreçte etnik kaşıma, etnik sendikacılık operasyonlarının başladığını ve iç savaş için düğmeye basıldığını kaydetti. Bu aşamada Yugoslavya örneğini veren Avar, "Bu süreç, Yugoslavya'da olduğu gibi ordu ve polisin karşı karşıya getirilmesiyle sonuçlanır. Bu ülkede askere karşı polis silahlandırılmıştı. Daha sonra barış gücü askerleri 'biz sizi ayırmaya geldik' diye devreye girer. Ülkenin petrol bölgeleri ve havzaları ile tüm stratejik alanlara el koyulur. Bu şablon herkesin aklının bir köşesinde durmalıdır" diye konuştu.
YouTube
News
1-4-2011
Tayyip erdogan rezillikleri

Tayyip erdogan (rezillikleri)
YouTube
Music
28-7-2007
Pkk, kimin için çalışıyor Şok olacaksınız !!

Pkk' nın Ermeni Bağlantısı Tarihçi Kadir MISIROĞLU anlatıyor
YouTube
News
28-2-2010
Rekor Kıran Video !! BU VİDEOYU MUTLAKA İZLEYİN ve PAYLAŞIN !!

İşte MHP'nin rekor kıran videosu !!! MHP BU OYUNA GELMEZ !!! Milliyetçi Hareket Partisi
YouTube
News
2-9-2011
Başbakana Şok Soru!

Askerlik Adam öldürme sanatı? muhabirin ilginç sorusu karşısında başbakanın şaşkınlığı!
YouTube
Education
28-3-2011
İlker Başbuğ Yahudi Asıllı -LÜTFEN DİNLEYİNİZ-

Gelin Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ gerçek yüzünü görelim. Tarihçi yazar Kadir Mısıroglu tarihi vakalar ile bunu dile getirmektedir. Bu Yahudi oglu yahudilerin kime hizmet etdigini hep beraber görelim ve dinleyelim.
YouTube
News
30-1-2010
Bakın Bakalım Atatürk Kimin Arkadaşı.

Birlikten güç doğar, bu gücü hep birlikte elde edelim bu platformda fikirlerimiz ile var olalım.Aktif bir üye olup, yayınlar hazırlayalım, yazılar yazalım herkese fikirlerimizi açıkca söyleyelim. ATATÜRK ilke ve inkılaplarını herkesin bilmesini ve anlamasını mutlaka sağlayalım. Cumhuriyet için başka yapabileceğimiz ne kaldıki? Halkımızın tümünün bilinçlenmesi gerekir Sahipsiz Vatanın Batması Haktır,Sen Sahip Çıkarsan Bu Vatan Batmayacaktır.*NUR*
YouTube
Music
24-7-2011
Cübbeli Ahmed Hoca - AKP Analizi


YouTube
People
16-3-2011
AĞLAMA DUVARINDAKİ TANIDIKLAR


YouTube
People
10-8-2010
UNUTURSAN HATIRLATIRLAR - Recep Tayyip Erdoğan Gerçeği

Vay be, Recep Tayyip Erdoğan Gerçeği
YouTube
News
26-1-2010
Recep Tayyip Erdoğan - Refah Partisi zamanında

Recep Tayyip Erdoğan - Refah Partisi zamanında, Ordu üzerine yankılar!
YouTube
News
26-3-2008
Cübbeli'nin Fişini Çektiren Konuşması !!!

Güncel paylaşımlar: http://facebook.com/paylasiliyor
YouTube
News
10-12-2011
Vatanı satan Adam Tayyip Erdoğan Süper izleyin

Vatanı satan Adam Tayyip Erdoğan akp tayyip erdoğan vatan askerler abdullah gül
YouTube
Film
26-9-2007
TÜRK PARASINDAKİ GİZLİ MESAJ

www.ATSIZCILAR.com
YouTube
Education
21-8-2009
Erdoğan, 'ermeni' sorusuna çok kızdı

Erdoğan fixed Armenian bustard!
YouTube
News
17-2-2008
Recep Tayyip Erdoğan Geldiğimizde Ordu'yu Tasfiye Edeceğiz !

http://www.melihkotbas.com/
YouTube
People
30-6-2011
Tayyip Erdogan : Beni küfür ettireceksiniz


YouTube
People
6-4-2011
KADİR MISIROĞLU'NDAN HAYDAR BAŞ'A "ÇÜŞ EŞŞEOĞLU EŞŞEK ÇÜŞŞŞ"

KADİR MISIROĞLU, HAYDAR BAŞ, ATATÜRK, HAFIZ, MEM, BTP
YouTube
Comedy
13-1-2014
Başbakan, Arınç'ı ağlattı

Erdoğan 'o nasihati' verdi, Arınç ve Zafer Çağlayan gözyaşlarını tutamadı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, parti genel merkezindeAK PartiGrup Toplantısı'ndaCHPve Bağımsızların yemin etmemesini eleştirerek ''Muhalefet ister gelsin ister gelmesin Meclis'in çalışmasına engel hal yoktur'' dedi. Erdoğan konuşmasının sonunda Şeyh Edebali'den 'Ey Oğul' nasihatını okudu. Bu sıradaBülent Arınçve Zafer Çağlayan gözyaşlarını tutamadı
YouTube
News
30-6-2011
BAKIN BIR PKKLI TERRORIST NELER DIYOR!!

Teslim olan bir terrorist kameralarin onune gecip ifadesini veriyor,sakin kacirmayin!
YouTube
News
1-3-2008